Svētdiena, 24. Februāris, 2019

Pasākumi

Atlasīt Atjaunot

Ēnu diena Jelgavas novada pašvaldībā

13. februārī (2019) 09:40 - 14:00  Pasta iela 37, Jelgava  Dace Vīpule-Kuļika  26469253

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Latvijā Ēnu diena ir biznesa izglītības biedrības Junior Achievement Latvia (JA Latvia) reģistrēta preču zīme. Šogad Ēnu diena norisināsies 13.februārī.

Ēnu dienas mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum.

Šī ir programma, kas jau daudzus gadus sekmīgi iekļauj izglītības procesā karjeras jautājumus, rosinot jauniešus plānot savu nākotni jau skolas laikā. Veidojot sadarbību starp skolu, sabiedrību un darba vidi, Ēnu diena sekmē jauniešu integrāciju sabiedrībā un darba tirgū nākotnē.

Arī Jelgavas novads tradicionāli aktīvi iesaistās ēnu dienas aktivitātēs un aicina jauniešus iepazīt sev interesējošās profesijas. 2019.gadā pašvaldībā pieejamas vairākas vakances, ar kurām var iepazīties Jelgavas novada pašvaldības "Ēnu devēja" profilā: enudiena.lv/apskatit/enu-devejs/1511

Skatīt vairāk