+A A
Pirmdiena, 28. Septembris, 2020
Sergejs, Svetlana, Lana

Pasākumi

Atlasīt Atjaunot
 

Ražas svētku gadatirgus

26. septembrī (2020) 11:00 - 15:00  Restorāns "Zemnieka cienasts", "Līči", Jaunsvirlaukas pagasts, Jelgavas novads 

Iezīmējot rudens sezonas sākšanos un ražas novākšanas darbu noslēgumu, Jelgavas novada pašvaldība sadarbībā ar SIA “Viesu Līči” aicina uz tradicionālo Ražas svētku gadatirgu 26.septembrī no pulksten 10 līdz 15 pie kafejnīcas “Zemnieka cienasts” Jaunsvirlaukas pagastā.


Pasākuma apmeklētājiem būs iespēja iegādāties dažādas rudens veltes un lauku labumus – ābolus, ķirbjus, kartupeļus, zāļu tējas, kā arī vietējo un tuvējās apkaimes mājražotāju un amatnieku sarūpētos gardumus.

Visas dienas garumā apmeklētājus gaida arī dziesmas un dejas popgrupas “Noslēpums”, TDA “EX Lielupe”, Līvbērzes pagasta bērnu un jauniešu deju kolektīvu “Spīgana” un “Spīganiņa”, deju kolektīva “Vēja zirdziņš”, Valgundes folkloras kopas “Nāburdzīte”, Vilces pagasta VPDK “Medaga”, Lielplatones VA “Vīnava”, Bērvircavas līnijdeju grupas “Rančo”, Lielvircavas līnijdeju kolektīva "Side step", Kalnciema VA Vega West + teātra, Valgundes pagasta VPDK “Valgundietis”, Platones pagasta vokālās grupas “Savējie”, Glūdas pagasta VPDK “Nākotne” un VPDK “Svirlauka”izpildījumā.

Tāpat svētkos būs dažādas radošās darbnīcas – māla darinātu priekšmetu darbnīca, hennas apgleznošanas darbnīca un koka materiālu radošās darbnīcas. Būs iespēja arī izveidot savu rudens galda dekoru vai ozollapu piespraudi. Rīgas mākslas un mediju tehnikums rūpēsies par metālapstrādes demonstrējumiem un iespēju apmeklētājiem izmēģināt roku metālapstrādē.

Neizpaliks arī konkursi – ar vērtīgām balvām un viktorīnām piedalīsies arī Europe Direct Informācijas centrs Jelgavā. Savukārt Augu veselības teltī VAAD eksperti pasākuma apmeklētājiem sniegs konsultācijas, kā visefektīvāk un dabai draudzīgāk ierobežot dažādus dārza kaitēkļus un slimības.

Pašus mazākos apmeklētājus gaidīs izjādes ar ponijiem, sejiņu apgleznošana un “Mūsu zoo”, kuri nodrošinās fazānu, dažādu šķirņu vistu, trušu un vāveru apskati.

Uz tikšanos Ražas svētkos! 

Skatīt vairāk