Sestdiena, 17. Aprīlis, 2021
Rūdolfs, Viviāna, Rūdis

Pasākumi

Atlasīt Atjaunot

Tiešsaistes sanāksme “ATVĒRTA UN VIEDA PĀRVALDĪBA”

6. maijā (2021) 18:00  Tiešsaistē

Izvērtēs esošo Jelgavas pilsētas, Jelgavas un Ozolnieku novadu pašvaldību pārvaldes struktūru, funkcijas, informācijas apriti, sniegs redzējumu par pašvaldības sniegto pakalpojumu pieejamību, e-pārvaldes attīstību, kā arī par sabiedrības informēšanas un iesaistes iespējām pašvaldības lēmumu pieņemšanā.

Lai apzinātu iedzīvotāju un uzņēmēju vēlmes, vajadzības un redzējumu par Jelgavas valstspilsētas, Jelgavas un Ozolnieku novadu tālāko attīstību, sabiedrības pārstāvji tiek aicināti līdzdarboties piedaloties:
  • iedzīvotāju aptaujā;
  • fokusgrupu diskusijās;
  • tematiskajos semināros;
  • dokumentu izstrādāto 1.redakciju publiskajā apspriešanā.
Lai reģistrētu dalību kādā no tematiskajām darba grupām, aicinām līdz 9.aprīlim reģistrēties elektroniski: forms.gle/UVFcgtCXHfN1ZK91A . Tas sniegs iespēju piefiksēt visu iespējamo dalībnieku skaitu un e-pastus, kam vēlāk tiks nosūtītas tiešsaistes sanāksmju saites.

Ierosinājumus, komentārus, ar attīstības plānošanas dokumentiem saistītos jautājumus var sūtīt arī uz e-pastu: attistiba@jelgavasnovads.lv, kad speciālisti iekļaus Jūsu ierosinājumus arī izskatāmo jautājumu klāstā.

Vairāk: ej.uz/sanaksmes
Skatīt vairāk