+A A
Piektdiena, 20. Oktobris, 2017
Leonīda, Leonīds
80008083
Bezmaksas ierosinājumu un atsauksmju tālrunis

Attīstības nodaļas kontakti

Drukāt
Attīstības nodaļas vadītāja
Līga Lonerte
Adrese: 5. stāvs, Lielā iela 5/7, Jelgava, LV-3001
Tālr.: 63048442; 26589864
e-pasts: liga.lonerte@jelgavasnovads.lv
 
Vadītājas vietniece
Inese Cinovska

Tālr.: 63048455; 26610409
e-pasts: inese.cinovska@jelgavasnovads.lv
Tūrisma attīstības projektu vadītāja
Tabita Šķerberga

Tālr.: 63048443; 29180959
e-pasts: tabita.skerberga@jelgavasnovads.lv
Starptautisko projektu vadītāja
Anita Škutāne

Tālr.: 63048446; 29130936
e-pasts: anita.skutane@jelgavasnovads.lv
Infrastruktūras projektu vadītāja
Anita Skubiļina

Tālr.: 63048452; 29115581
e-pasts: anita.skubilina@jelgavasnovads.lv
Uzņēmējdarbības atbalsta projektu vadītāja
Sanda Lakutijevska

Tālr.: 63048487; 29558505
e-pasts: sanda.lakutijevska@jelgavasnovads.lv
Telpiskās attīstības plānotāja
Inese Baumane

Tālr.: 63048487; 26516231
e-pasts: inese.baumane@jelgavasnovads.lv
Kultūras un sporta projektu vadītāja
Ella Jerofejeva

Tālr.: 26369837
e-pasts: ella.jerofejeva@jelgavasnovads.lv
Lauku atbalsta programmas projektu vadītāja 
Irita Šteinberga
Tālr.: 27846063
e-pasts: irita.steinberga@jelgavasnovads.lv
Sociālo, jaunatnes un nodarbinātības lietu projektu vadītāja
Inese Skromane

Tālr.: 26547814
e-pasts: inese.skromane@jelgavasnovads.lv
Būvinženieris
Juris Brūveris

Tālr.: 63048464; 25436007
e-pasts: juris.bruveris@jelgavasnovads.lv
Izglītības projektu vadītājs
Gatis Kasparinskis
Tālr.: 63048487
e-pasts: gatis.kasparinskis@jelgavasnovads.lv 
 
 
Tūrisma informācijas punktu vadītāji:
Eleja, Elejas muižas Tējas namiņš
Annija Klovāne
Tālr.: 26128853
Lielplatones muiža
Ingūna Pranka
Tālr.: 26611468
Lielvircavas muiža
Zanda Zariņa
Tālr.: 22024127
Staļģenes muiža
Saiva Drupa
Tālr.: 26383129
Vilces muiža
Elita Priedniece
Tālr.: 26351169
Zaļenieku muiža
Valija Barkovska
Tālr.: 22043531