+A A
Sestdiena, 22. Jūlijs, 2017
Marija, Marika, Marina
80008083
Bezmaksas ierosinājumu un atsauksmju tālrunis

Jelgavas novada domes deputāti

Drukāt

Jelgavas novada domē ievēlētie deputāti (03.06.2017. pašvaldību vēlēšanās)

Latvijas Zemnieku savienība

Ziedonis Caune
e-pasts: ziedonis.caune@jelgavasnovads.lv

Ilze Vītola
e-pasts: ilze.vitola@jelgavasnovads.lv
Juris Lavenieks
e-pasts: juris.lavenieks@jelgavasnovads.lv
Ojārs Briedis
e-pasts: ojars.briedis@jelgavasnovads.lv
Modris Jansons
e-pasts: modris.jansons@jelgavasnovads.lv
Juris Razživins
e-pasts: juris.razzivins@jelgavasnovads.lv
Aivars Naglis
e-pasts: aivars.naglis@jelgavasnovads.lv
Valda Sējāne
e-pasts: valda.sejane@jelgavasnovads.lv

Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!" - "Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"

Oskars Cīrulis
e-pasts: oskars.cirulis@jelgavasnovads.lv
Inta Savicka
e-pasts: inta.savicka@jelgavasnovads.lv

Latvijas reģionu Apvienība

Aija Tračuma
e-pasts: aija.tracuma@jelgavasnovads.lv
Kārlis Rimša
e-pasts: karlis.rimsa@jelgavasnovads.lv

"Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija

Irina Dolgova
e-pasts: irina.dolgova@jelgavasnovads.lv
Nataļja Hohlova
e-pasts: natalja.hohlova@jelgavasnovads.lv 

Politiskā partija "KPV LV"

Ralfs Nemiro
e-pasts: ralfs.nemiro@jelgavasnovads.lv
Aivars Geidāns
e-pasts: aivars.geidans@jelgavasnovads.lv

Partija "Vienotība"

Sarmīte Balode
e-pasts: sarmite.balode@jelgavasnovads.lv