+A A
Ceturtdiena, 23. Novembris, 2017
Zigfrīda, Zigrīda, Zigrīds
80008083
Bezmaksas ierosinājumu un atsauksmju tālrunis

Finanšu nodaļas kontakti

Drukāt
Finanšu nodaļas vadītāja
Sandra Kalvāne

Adrese: Pasta 37, Jelgava, LV-3001
Tālr.: 63012552
e-pasts: sandra.kalvane@jelgavasnovads.lv
 
Vadītājas vietniece
Beāta Cirmane

Tālr.: 63012555
e-pasts: beata.cirmane@jelgavasnovads.lv
Galvenā grāmatvede
Silva Jēgere

Tālr.: 63024784
e-pasts: silva.jegere@jelgavasnovads.lv
Galvenā grāmatveža vietniece
Lolita Krūmiņa

Tālr.: 63024784
e-pasts: lolita.krumina@jelgavasnovads.lv
Vecākā grāmatvede
Daina Livdāne

Tālr.: 63012259
e-pasts: daina.livdane@jelgavasnovads.lv
Vecākā grāmatvede
Dagnija Špele

Tālr.: 63024929
e-pasts: dagnija.spele@jelgavasnovads.lv
Vecākā grāmatvede
Raisa Vaškeviča

Tālr.: 63061733
e-pasts: raisa.vaskevica@jelgavasnovads.lv
Budžeta ekonomiste
Silvija Stikliņa

Tālr.: 63048461
e-pasts: silvija.stiklina@jelgavasnovads.lv
Budžeta ekonomiste
Olga Vagale

Tālr.: 63048461
e-pasts: olga.vagale@jelgavasnovads.lv
Vecākā grāmatvede
Inita Ezermane

Tālr.: 63012257
e-pasts: inita.ezermane@jelgavasnovads.lv
Budžeta ekonomiste
Ingrīda Lauska

Tālr.: 63012555
e-pasts: ingrida.lauska@jelgavasnovads.lv
Vecākā nodokļu administratore (Vircava)
Alla Jemeļjaņenko

Tālr.: 63086015
e-pasts: alla.jemeljanenko@jelgavasnovads.lv
Vecākā grāmatvede
Ilona Rubule

Tālr.: 63048447
e-pasts: ilona.rubule@jelgavasnovads.lv
Vecākā grāmatvede
Ilona Žukauska

Tālr.: 63048447
e-pasts: ilona.zukauska@jelgavasnovads.lv
Vecākā grāmatvede
Silvija Čerpinska

Tālr.: 63020234
e-pasts: silvija.cerpinska@jelgavasnovads.lv
Vecākā grāmatvede
Marita Rikmane

Tālr.: 63061733
e-pasts: marita.rikmane@jelgavasnovads.lv
Algu grāmatvede
Anna Eismonte

Tālr.: 63012259
e-pasts: anna.eismonte@jelgavasnovads.lv
Algu grāmatvede
Vita Nordmane

Tālr.: 63012259
e-pasts: vita.nordmane@jelgavasnovads.lv
Algu grāmatvede
Aija Zīriņa

Tālr.: 63012259
e-pasts: aija.zirina@jelgavasnovads.lv
Grāmatvede
Elīna Reismane

Tālr.: 63086015
e-pasts: elina.reismane@jelgavasnovads.lv
Grāmatvede
Ilze Mitkeviča

Tālr.: 63020234
e-pasts: ilze.mitkevica@jelgavasnovads.lv
Grāmatvede
Līga Baumane
Tālr.: 63086015
Grāmatvede
Dace Blūma
Nodokļu administratore (Svēte)
Spodra Ozola - Ozoliņa

Tālr.: 63055336
e-pasts: spodra.ozola@jelgavasnovads.lv
Nodokļu administratore (Kalnciems)
Valentīna Kokareviča

Tālr.: 63084553
e-pasts: valentina.kokarevica@jelgavasnovads.lv
Nodokļu administratore (Līvbērze)
Inga Armona

Tālr.: 63072218
e-pasts: inga.armona@jelgavasnovads.lv
Nodokļu administratore (Glūda)
Alda Skaidiņa

Tālr.: 63077325
e-pasts: alda.skaidina@jelgavasnovads.lv
Nodokļu administratore (Valgunde)
Ilze Kokmane

Tālr.: 63085285
e-pasts: ilze.kokmane@jelgavasnovads.lv
Nodokļu administratore (Zaļenieki)
Vēsma Branta

Tālr.: 63074375
e-pasts: vesma.branta@jelgavasnovads.lv
Nodokļu administratore (Vilce, Platone)
Zaiga Gazele

Tālr.: 63061069
e-pasts: zaiga.gazele@jelgavasnovads.lv
Nodokļu administratore (Sesava, Lielplatone)
Gunta Kravale

Tālr.: 63061707
e-pasts: gunta.kravale@jelgavasnovads.lv
Nodokļu administratore (Jaunsvirlauka)
Dace Jurgina

Tālr.: 63085851
e-pasts: dace.jurgina@jelgavasnovads.lv
Nodokļu administratore (Eleja)
Mairīte Kļimovska

Tālr.: 63055336
e-pasts: mairite.klimovska@jelgavasnovads.lv