+A A
Pirmdiena, 26. Jūnijs, 2017
Inguna, Inguns, Ausma, Ausmis
80008083
Bezmaksas ierosinājumu un atsauksmju tālrunis

Pašvaldības policijas kontakti

Drukāt
Pašvaldības policijas priekšnieks
Haralds Dauginovičs
Adrese: Aviācijas iela 8, Jelgava, LV-3002 
Adrese korespondencei: Pasta iela 37, Jelgava, LV-3001
Tālr.: 63012254
e-pasts: haralds.dauginovics@jelgavasnovads.lv
Darba laiks:
Pirmdiena: 8.00-12.00 un 13.00–18.00
Otrdiena: 8.00-12.00 un 13.00–17.00
Trešdiena: 8.00-12.00 un 13.00–17.00
Ceturtdiena: 8.00-12.00 un 13.00–17.00
Piektdiena: 8.00-12.00 un 12.30–15.30
 
Apmeklētāju pieņemšanas laiks: Pirmdienās:13.00 – 17.00
Vecākā inspektore
Inese Tarvida
Adrese: Aviācijas iela 8, Jelgava, LV-3002
Tālr.: 63012254
e-pasts: inese.tarvida@jelgavasnovads.lv
Kārtībnieki
Dzintars Žebrovskis
Tālr.: 29390248
Juris Ručkanovs
Tālr.: 27888518
Inspektors (Kalnciems)
Anatolijs Koteļņikovs

Tālr.: 27827808
Vecākais inspektors (Glūda)
Aldis Griestiņš

Tālr.: 29807366
Inspektors (Jaunsvirlauka)
Aigars Bērtulis

Tālr.: 26629947
Inspektors (Līvbērze)
Ārijs Ališauskis

Tālr.: 27827901
e-pasts: arijs.alisauskis@jelgavasnovads.lv
Vecākais inspektors (Platone, Svēte)
Sergejs Masaļskis

Tālr.: 29403203
e-pasts: sergejs.masalskis@jelgavasnovads.lv
Inspektors (Sesava)
Jānis Šimkus

Tālr.: 26671431
e-pasts: janis.simkus@jelgavasnovads.lv
Vecākais inspektors (Valgunde)
Juris Bite

Tālr.: 29495818
e-pasts: juris.bite@jelgavasnovads.lv
Inspektors (Vircava)
Andrejs Dimants

Tālr.: 29355652
e-pasts: andrejs.dimants@jelgavasnovads.lv
Vecākais inspektors (Zaļenieki)
Aivars Brikmanis

Tālr.: 22016330
e-pasts: aivars.brikmanis@jelgavasnovads.lv
Inspektors (Eleja)
Salvis Alksnis

Tālr.: 25433885
e-pasts: salvis.alksnis@jelgavasnovads.lv
Inspektors (Vilce, Lielplatone)
Dainis Zemgalnieks

Tālr.: 20044770
e-pasts: dainis.zemgalnieks@jelgavasnovads.lv