+A A
Sestdiena, 20. Janvāris, 2018
Aļģirds, Orests, Oļģerts, Alģis
80008083
Bezmaksas ierosinājumu un atsauksmju tālrunis

Mācību ekskursija uz Rīgas motormuzeju - "Būsim tehniski radoši"

27.06.2017

Kalnciema pagasta vidusskolas 6.klases skolnieki devās uz Rīgas motormuzeju, pasākums notika projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

22.maijā 13 skolēni no 6.klases devās ekskursijā uz Rīgas Motormuzeju. Gida pavadībā bija izzinoša ekskursija pa Motormuzeju, stāstījums par mašīnu vēsturi, mašīnu uzbūvi. Skolēni uzdeva jautājumus par to, kā iegūt automehāniķa, šofera un pat automobiļu konstruktora profesiju. Pēc tam radošajās darbnīcās skolēni modelēja vēja ģeneratorus. Vispirms tika pastāstīts, kā uzbūvēts ģenerators, kā tas darbojas un kādu uzdevumu veic, videofilmā redzējām, kur tie Latvijā atrodas, kā darbojas. Pēc tam skolēniem pašiem bija iespēja izgatavot vēja ģeneratoriem spārnus un eksperimentēt, kāda veida spārni nepieciešami, lai saražotu pēc iespējas lielāku elektrības daudzumu.
Ekskursija izdevās ļoti interesanta.

Informāciju sagatavoja Zanda Kursīte - Kalnciema pagasta vidusskolas pedagogs karjeras konsultants.

Eiropas Savienību fondu darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 8.3.5. specifiskā atbalsta mērķa "Uzlabot pieeju karjeras atbalstam izglītojamajiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" projekts Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”

Mācību ekskursija par tēmu "Būsim tehniski radoši"