Statuss:
Noslēdzies
  • Projekta numurs: 2019-1-LV01-KA201-060361
  • Ieviešanas laiks: 01.11.2019.-30.04.2021. (pagarināts līdz 30.11.2021.)
  • Projekta mērķis: veicināt labas prakses izmantošanu emocionāli un fiziski iekļaujošas vides radīšanā, lai novērstu skolēnu priekšlaicīgu mācību pamešanu.
attels

Eiropas Savienības Erasmus+ programmas Pamatdarbības Nr.2 (KA2) stratēģiskās partnerības skolu izglītības sektorā projekts Nr.2019-1-LV01-KA201-060361. Projektu finansē Eiropas Savienība.

Projekta akronīms: #InclusiveEducationMeetsGuidance

Projekta nosaukums latviešu valodā: Atbalsta vadības sistēmas izveide emocionāli un fiziski iekļaujošā izglītībā skolā

Projekta kopējais finansējums: ES finansējums EUR 36290,00 (100% apmērā).

Projekta vadošā organizācija: Jelgavas novada Izglītības pārvalde

Projekta starptautiskie partneri: Centrul Judetean de Resurse si Asistenta Educationala Arad (Aradas apgabals, Rumānija), Turun kaupunkti - Abo stad (Turku, Somija)

Mērķa grupa: projekta tiešā mērķa grupa ir atbalsta speciālisti izglītības iestādēs. Projekta netiešā mērķa grupa – skolēni.

iegūt rezultātus, kā izveidot atbalsta sistēmu/vidi, organizēt mācīšanās procesu un veicināt bērna emocionālo labklājību izglītības iestādē, veidojot sadarbības tīklus un daloties labākajā pieredzē ar partnerorganizācijām; izstrādāt vadlīnijas/ieteikumus, lai izveidotu atbalsta vidi skolai un sadarbībai ar vecākiem

• Starptautiskās projekta darba grupas sapulce Latvijā
  • Vietēja mēroga darba grupu sapulces, darba semināri
  • Labās prakses un pieredzes apgūšana no starptautiskajiem partneriem