Statuss:
Noslēdzies
  • Projekta Nr. 23.9.5-3/9
  • Ieviešanas laiks: 01.06.2018. – 31.08.2018.
  • Projekta mērķis: veicināt skolēnu īslaicīgu nodarbinātību vasaras brīvlaikā valsts līdzfinansētās darba vietās, nodrošinot skolēniem iespēju iegūt prasmes, iemaņas un pieredzi.
attels2

Projekta īstenotājs: Jelgavas novada pašvaldība

Kopīgais finansējums: Kopējās pasākuma plānotās izmaksas ir  43 938,00 EUR t.sk. NVA finansējums – EUR 18 060,00; Jelgavas novada pašvaldības līdzfinansējums skolēnu darba algai, nodokļiem-   25 878,00 EUR.

• Izglītības pārvaldes pirmsskolas izglītības iestādes – 24 darba vietas (Glūdas PII – 2 vietas, Elejas PII – 4 vietas, Staļģenes PII – 7 vietas, Svētes PII -4 vietas, Vircavas PII- 1 vieta, Zaļenieku PII – 6 vietas);
  • Zaļenieku komerciālā un amatniecības vidusskola - 10 darba vietas (dienesta viesnīcā - 6 vietas un pavāra palīgs – 4 vietas);
  • Izglītības pārvaldes Jaunatnes darbs un mūžizglītība – 3 darba vietas (Jaunatnes darba koordinators un mūžizglītības speciālists Zaļenieku un Svētes pagastā -3 vietas);
  • Attīstības nodaļas Tūrisma informācijas punktos – 9 darba vietas (Elejas muižas Tējas namiņš – 3 vietas, Zaļenieku muiža – 2 vietas, Lielvircavas muiža – 1 vieta, Lielplatones muiža -2 vietas un Kanceleja -1 vieta).
  • Labklājības pārvaldes Sociālās aprūpes un rehabilitācijas centros un aktivitāšu centros – 24 darba vietas (SARC Kalnciems – 5 vietas, SARC Eleja – 10 vietas, AC “Līvbērze” – 3 vietas, AC “Zemgale” – 3 vietas, AC “Kalnciems” – 2 vietas, AC “Tīreļi” – 1 vieta).

Projekta koordinatore:

Inese Skromane

Sociālo pakalpojumu attīstības projektu vadītāja
inese.skromane [at] jelgavasnovads.lv