Statuss:
Noslēdzies
  • Projekta Nr. 23.9.6-3/28
  • Ieviešanas laiks: 01.06.2017. – 31.08.2017.
  • Projekta mērķis: veicināt skolēnu īslaicīgu nodarbinātību vasaras brīvlaikā valsts līdzfinansētās darba vietās, nodrošinot skolēniem iespēju iegūt prasmes, iemaņas un pieredzi.
attels2

Projekta īstenotājs: Jelgavas novada pašvaldība

Kopīgais finansējums: Kopējās pasākuma plānotās izmaksas ir  27 698,83 EUR t.sk. NVA finansējums – EUR 11 868,83; Jelgavas novada pašvaldības līdzfinansējums skolēnu darba algai, nodokļiem-  15 830,00 EUR.

• Izglītības pārvaldes pirmsskolas izglītības iestādes – 16 darba vietas;
  • Zaļenieku komerciālā un amatniecības vidusskola – 6 darba vietas;
  • Attīstības nodaļas Tūrisma informācijas punktos – 4 darba vietas (Elejas muižas Tējas namiņš, Zaļenieku muiža, Lielvircavas muiža).
  • Labklājības pārvaldes Sociālās aprūpes un rehabilitācijas centros un aktivitāšu centros – 25 darba vietas (SARC Staļģene, SARC Kalnciems, SARC Eleja, AC “Līvbērze”, AC “Zemgale”, AC “Kalnciems”).

Projekta koordinatore:

Inese Skromane

Sociālo pakalpojumu attīstības projektu vadītāja
inese.skromane [at] jelgavasnovads.lv