+A A
Otrdiena, 26. Janvāris, 2021
Agneta, Agnis, Ansis

Svētes pamatskolas pirmsskolas ēkas būvniecība

Drukāt
  • Projekta nr: Līguma Nr.JNP/5-34.6/13/26
  • Projekta ieviešanas laiks: 25.09.2013. – 29.08.2014.
  • Projekta mērķis: nepieciešamība pēc drošu un ērtu telpu nodrošinājuma, jo saistībā ar šīs ēkas slikto tehnisko stāvokli jau 2011. gadā - pēc SIA „Būvkonsultants” veiktā tehniskā apsekojuma tika sniegts slēdziens to nojaukt.

Kopīgais finansējums: 996 898.07 EUR pašvaldības finansējums

Galvenās aktivitātes: Būvdarbi- vispārceltnieciskie darbi, elektromontāžas darbi, ūdensapgāde, kanalizācija, apkure, ventilācija, datortīkli, ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācija, automātiskās apsardzes signalizācijas, video novērošana, labiekārtošana, ārējie inženiertīkli.

Rezultātā: Abos ēkas stāvos izvietotas mācību telpas mazajiem kopā ar ģērbtuvi, sanitāro mezglu un virtuvi. Tam papildus pirmajā stāvā iekārtotas telpas mājturības nodarbībām pamatskolas klašu meitenēm un zēniem, paredzot ugunsdrošu un skaņu izolējošu norobežojumu no pirmsskolas grupu telpām. Otrajā stāvā atrodas sālsistaba un burbuļvanna veselības uzlabošanai elpceļu saslimšanas gadījumos un imunitātes stiprināšanai, kā arī zāle bērnu muzikālajiem priekšnesumiem un fakultatīvajām nodarbībām. Ēkas būvniecībā jau laikus padomāts par tās pieejamību - pie ieejas galvenā mezgla izveidota telpa bērnu ratiņu novietošanai, tāpat plānotas labierīcības cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, pie ēkas izveidots panduss nokļūšanai pirmajā stāvā, savukārt uz otro stāvu varēs nokļūt arī ar liftu.

Projekta koordinators:
Juris Brūveris
Tālr.: 63048464; 25436007
e-pasts: juris.bruveris@jelgavasnovads.lv

Svētes pamatskolas pirmsskolas ēkas būvniecība