Ceturtdiena, 12. Decembris, 2019
Otīlija, Iveta

Development of support guidance system for emotional and physical inclusive education for school

Drukāt
  • Projekta numurs: 2019-1-LV01-KA201-060361
  • Ieviešanas laiks: 01.11.2019.-30.04.2021.
  • Projekta mērķis: veicināt labas prakses izmantošanu emocionāli un fiziski iekļaujošas vides radīšanā, lai novērstu skolēnu priekšlaicīgu mācību pamešanu.

Eiropas Savienības Erasmus+ programmas Pamatdarbības Nr.2 (KA2) stratēģiskās partnerības skolu izglītības sektorā projekts Nr.2019-1-LV01-KA201-060361. Projektu finansē Eiropas Savienība.
Projekta akronīms: #InclusiveEducationMeetsGuidance
Projekta nosaukums latviešu valodā: Atbalsta vadības sistēmas izveide emocionāli un fiziski iekļaujošā izglītībā skolā

Projekta kopējais finansējums: ES finansējums EUR 36290,00 (100% apmērā).
Projekta vadošā organizācija: Jelgavas novada Izglītības pārvalde
Projekta starptautiskie partneri: Centrul Judetean de Resurse si Asistenta Educationala Arad (Aradas apgabals, Rumānija), Turun kaupunkti - Abo stad (Turku, Somija)
Mērķa grupa: projekta tiešā mērķa grupa ir atbalsta speciālisti izglītības iestādēs. Projekta netiešā mērķa grupa – skolēni.
Projekta uzdevumi: iegūt rezultātus, kā izveidot atbalsta sistēmu/vidi, organizēt mācīšanās procesu un veicināt bērna emocionālo labklājību izglītības iestādē, veidojot sadarbības tīklus un daloties labākajā pieredzē ar partnerorganizācijām; izstrādāt vadlīnijas/ieteikumus, lai izveidotu atbalsta vidi skolai un sadarbībai ar vecākiem.
Galvenās aktivitātes:
  • Starptautiskās projekta darba grupas sapulce Latvijā
  • Vietēja mēroga darba grupu sapulces, darba semināri
  • Labās prakses un pieredzes apgūšana no starptautiskajiem partneriem
  • Izglītības iestāžu atbalsta personāla apmācības Somijā
  • Vadlīniju un rekomendāciju izstrāde
  • Starptautiskās projekta darba grupas sapulce Rumānijā
  • Atbalsta sistēmas izstrāde skolām darbam ar skolēniem un vecākiem
  • Starptautiska konference Latvijā
  • Rezultātu izplatīšana