Pirmdiena, 11. Decembris, 2017
Valdis, Voldemārs, Valdemārs

Dalība Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) pasākumā „Pasākums noteiktām personu grupām”

Drukāt
  • Projekta Nr. 1/23.9.13-1/2016
  • Ieviešanas laiks: 01.06.2016.–31.05.2018.
  • Projekta mērķis: Bezdarbnieku ar invaliditāti iesaistīšana aktīvajā nodarbinātības pasākumā „Pasākums noteiktām personu grupām”, lai palīdzētu bezdarbniekiem izprast darba tirgus prasības, veicinātu mērķa grupu bezdarbnieku iekļaušanos sabiedrībā un iekārtošanos pastāvīgā darbā.

Projekta īstenotājs: biedrība „Iepazīsim sevi”

Kopīgais finansējums: NVA finansējums – EUR 25 160,00; Jelgavas novada pašvaldības līdzfinansējums – EUR 8 678,95.

Galvenās aktivitātes:
Kopā ir esaistīti 2 bezdarbnieki invalīdi (profesija- klientu apkalpošanas operators) aktīvajā nodarbinātības pasākumā „Pasākums noteiktām personu grupām”. Īstenošanas vieta:

1. Alternatīvās aprūpes un pakalpojuma centrs „Kamenītes”, Vircavas pagasts, Jelgavas novads un

2. Aktivitāšu centrs “Kalnciems”, Jelgavas iela 15, Kalnciems, Kalnciema pagasts, Jelgavas novads

Sagaidāmie rezultāti:
Izveidotas divas darba vietas uz noteiktu laika periodu.

Projekta koordinatore:
Inese Skromane