Trešdiena, 27. Oktobris, 2021
Lilita, Irita, Ita

Jelgavas novada kultūrvēsturisko objektu popularizēšana un pieejamības nodrošināšana

Drukāt
  • Projekta Nr. 2021-1-KMA-M88014
  • Projekta ieviešanas laiks: 01.05.2021. –31.12.2021.
  • Projekta mērķis: nodrošināt Jelgavas novada kultūrvēsturisko objektu saglabāšanu, attīstību, popularizēšanu un plašu publisku pieejamību ikvienam apmeklētājam, mainīgas epidemioloģiskās situācijas apstākļos.

Projekta kopējais finansējums: 7 558,28 EUR

Valsts Kultūrkapitāla fonda finansējums:  7 000 EUR

Jelgavas novada pašvaldības finansējums:  558,28 EUR

Projekta uzdevumi:

1. Izstrādāt mobilo aplikāciju divām novada muižām.
  2. Izstrādāt un uzstādīt taktilās kartes trīs Jelgavas novada pašvaldības muižu parkos.
  3. Nodrošināt projekta publicitāti.

Projekta paredzamais rezultāts:

1. Izstrādāta mobilā aplikācija divām novada muižām - Lielplatones, Vilces.
  2. Izstrādātas un uzstādītas taktilās kartes trīs Jelgavas novada muižu parkos-Elejas, Vilces, Lielplatones. Šādas plāksnes, kurās ietilpst gan karte, gan aprakstošā daļa, koncepts ļautu to izmantot ne tikai redzīgiem cilvēkiem, bet arī vājredzīgiem un neredzīgiem cilvēkiem.
  3. Nodrošināta projekta publicitāte ievietojot informāciju par projektu mājas lapā www.jelgavasnovads.lv, www.kkf.lv un sociālajā tīklā Facebook https://www.facebook.com/jelgavasnovads/.

Projekta rezultāti paredz plašu pieejamību ikvienam apmeklētājam ilgtspējīgai lietošanai un kultūrvēsturiskā mantojuma un dabas tūrisma izziņai.

Publicitāte:

Projekta vadītāja: