Pirmdiena, 12. Aprīlis, 2021
Jūlijs, Ainis

Aktualitātes

Aicina iesaistīties Jelgavas valstspilsētas un jaunveidojamā Jelgavas novada kopīgo plānošanas dokumentu – ilgtermiņa attīstības stratēģijas un attīstības programmas izstrādē!

22.03.2021. 17:17

Jelgavas pilsētas pašvaldība un abas jaunveidojamās pašvaldības Jelgavas novadam aicina iedzīvotājus, uzņēmējus un citus interesentus iesaistīties Jelgavas valstspilsētas un jaunveidojamā Jelgavas novada kopīgo plānošanas dokumentu – ilgtermiņa attīstības stratēģijas un attīstības programmas izstrādē! Iedzīvotāju līdzdalība teritorijas ilgtspējīgas un mērķtiecīgas attīstības plānošanas dokumentu izstrādē ir ļoti nozīmīga, tādēļ aicinām ikvienu sniegt savu viedokli un idejas, iesaistoties darbam fokusgrupās, tematiskajās grupās, aptaujās!

Paziņojums par Jelgavas novada vēlēšanu komisijas (2021.gada Pašvaldību vēlēšanām) kandidātu pieteikšanu

01.10.2020. 11:12

Par Ķemeru Nacionālā parka dabas aizsardzības plāna izstrādes uzsākšanu

30.09.2020. 13:13

Ir uzsākta īpaši aizsargājamās dabas un Natura 2000 teritorijas Ķemeru Nacionālā parka (ĶNP) dabas aizsardzības plāna izstrāde. Un šī gada 22. oktobrī plkst. 17.00 notiks plāna uzsākšanas videokonference, kurā būs iespēja tiešsaistē uzdot jautājumus plāna izstrādātājiem un iesaistītajām valsts institūcijām.

Sabiedriskās apspriešanas rezultāti par SIA "Ecolead" iesniegumu A kategorijas piesārņojošas darbības saņemšanai

18.05.2020. 15:39

Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju un ar to saistītos ierobežojumus, tai skaitā ierobežojumus organizēt publiskus pasākumus, SIA “EcoLead” iesnieguma A kategorijas piesārņojošās darbības atļaujas saņemšanai sabiedriskās apspriešanas sanāksme notika neklātienes formā (attālināti) no 2020. gada 11. līdz 15. maijam.

Informatīvais paziņojums par ietekmes uz vidi sākotnējā izvērtējuma veikšanu

04.06.2019. 16:39

Informatīvais paziņojums atbilstoši Ministru kabineta 2015. gada 13. janvāra noteikumu Nr. 18 „Kārtība, kādā novērtē paredzētās darbības ietekmi uz vidi un akceptē paredzēto darbību” 9. un 10. punktam. Valsts vides dienesta Jelgavas reģionālā vides pārvalde informē, ka ir saņemts iesniegums ietekmes uz vidi sākotnējam izvērtējumam.

03.12.2018. 14:42