Ceturtdiena, 19. Septembris, 2019
Verners, Muntis

Paziņojums par koku ciršanu Īpašumos: Skolas iela 2, Lielupes iela 5 un Liepu iela 1, Jaunsvirlaukas pagasts, Jelgavas novads

Drukāt
02.07.2019

Pamatojoties uz Jaunsvirlaukas pagasta pārvaldes iesniegumu īpašumā:

1. Skolas iela 2, Staļģenē  tiek plānots veikt 7 parasto ošu, 1 parastās liepas un 1 parastās apses ciršanu/zāģēšanu. Ošus skārusi infekcijas slimība un tie daļēji nokaltuši. Parastā liepa pilnībā nokaltusi, parastā apse bīstami sasvērusies uz skolas pusi, redzamas paceltas saknes un konstatētas trupes pazīmes;
  2. Lielupes iela 5, Staļģenē tiek plānots veikt 1 parastās liepas ciršana/zāģēšana. Koks ir pilnībā nokaltis.
  3. Liepu iela 1, Mežciemā tiek plānots veikt 1 parastās kļavas ciršanu/zāģēšanu. Kokam pēdējās vētras laikā nolauzts viens no pamatstumbra zariem, kā rezultātā koks kļuvis asimetrisks un atlikusī koka daļa ir bīstama, jo blakus atrodas bērnu rotaļu laukums un ēka. Kokam redzamas trupes pazīmes.

Saņemt sīkāku informāciju par plānoto koku ciršanu, kā arī rakstiskas atsauksmes lūdzam iesniegt vai nosūtīt pa pastu, adresējot Jelgavas novada pašvaldība Īpašuma pārvalde, Pasta iela 37, Jelgava, LV-3001 vai e-pastu dace.grazule@jelgavasnovads.lv līdz 2019.gada 21.augustam.

PAZIŅOJUMS