Piektdiena, 15. Novembris, 2019
Undīne, Leopolds, Unda

Jelgavas novada pašvaldība (reģistrācijas Nr.90009118031) izsludina konkursu uz Kalnciema vidusskolas direktora amatu

Drukāt
07.07.2017
Prasības pretendentiem:
  1. otrā līmeņa augstākā izglītība pedagoģijā vai otrā līmeņa augstākā izglītība un apgūta akreditēta programma pedagoģijā, vēlams iegūts maģistra grāds;
  2. zināšanas vadības darba organizēšanas metodoloģijā;
  3. zināšanas un pieredze izglītības jomu un iestādes darbību reglamentējošo normatīvo aktu izstrādāšanā un piemērošanā;
  4. pedagoģiskā darba pieredze ne mazāka par 3 gadiem;
  5. labas iemaņas darbā ar datoru;
  6. B kategorijas autovadītāja apliecība;
  7. par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze izglītības vadības darbā, kā arī vismaz divu svešvalodu zināšanas.

Iesniedzamie dokumenti:
  1. profesionālās darbības apraksts (CV);
  2. izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas;
  3. izziņa no Iekšlietu ministrijas Sodu reģistra;
  4. motivācijas vēstule;
  5. Kalnciema vidusskolas attīstības vīzija;
  6. vēlams pievienot ieteikuma (rekomendācijas) vēstules.
Darba uzsākšanas laiks: pēc vienošanās
Darba vieta: Kalnciema vidusskola, “Kalnciema vidusskola”, Valgundes pagasts, Jelgavas novads, LV 3017.

Pieteikuma vēstuli un dokumentus lūdzam iesniegt Jelgavas novada pašvaldības Personāla nodaļā 208.kabinetā (2.stāvā), Pasta ielā 37, Jelgavā, , sūtīt pa pastu ar norādi „Konkursam uz Kalnciema vidusskolas direktora amatu” vai uz e-pastu marita.bubele@jelgavasnovads.lv līdz 2017.gada 26.jūlijam.