Svētdiena, 5. Jūlijs, 2020
Edīte, Esmeralda, Andžejs, Andžs

Jelgavas novada pašvaldības Izglītības pārvalde izsludina konkursu uz pedagoga palīgu un logopēda nepilna laika slodzes amata vietām projektā Kalnciema vidusskolā

Drukāt
23.01.2018
  • viena vakance matemātikas priekšmetā;
  • viena vakance vēstures priekšmetā;
  • Viena logopēda vakance,

lai nodrošinātu Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.8.3.4.0/16/I/001 ”Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšana” īstenošanu vadot konsultācijas augstākminētajos mācību priekšmetos un veicot logopēda pienākumus.

Galvenie pienākumi:

• Veikt konsultācijas konkrētā mācību priekšmetā līdz 10 stundu apjomam katram 5.-12.klašu izglītojamajam saskaņā Individuālo priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas riska mazināšanas plānu

Prasības pretendentiem (mācību priekšmeta konsultācijas):

• augstākā pedagoģiskā izglītība;
  • ne mazāk kā 2 gadu pedagoģiskā darba pieredze izglītības iestādē;
  • par priekšrocību tiks uzskatīta pedagoģiskā pieredze speciālajās izglītības programmās, darbā ar iekļautajiem bērniem vispārējās izglītības programmās.

Prasības pretendentam (logopēds):

• Nepieciešama augstākā izglītība logopēdijā vai pedagoģiskā izglītība ar logopēda  kvalifikāciju;
  • Prasme un vēlme saprasties ar bērniem;
  • Teicamas latviešu valodas zināšanas.

Pieteikuma vēstule, CV un izglītību apliecinošo dokumentu kopijas ar norādi “PuMPuRS konkursam” jāiesniedz līdz 2018.gada 31.janvāra plkst. 12.00 Jelgavas novada pašvaldības Izglītības pārvaldē, Pasta ielā 37, Jelgavā, 407.kabinetā, tālrunis uzziņām 63048487.

Pieteikuma vēstule