Piektdiena, 13. Decembris, 2019
Veldze, Lūcija

Drukāt
28.02.2018

Jelgavas novada pašvaldības Izglītības pārvalde izsludina konkursu uz psihologa nepilna laika un sociālā pedagoga nepilna laika slodzes amata vietām Jelgavas novada pašvaldības izglītības iestādē -  Lielplatones internātpamatskolā, lai nodrošinātu Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.8.3.4.0/16/I/001 ”Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšana” īstenošanu.

Galvenie pienākumi:

• Veikt konsultācijas projektā iesaistītajiem riska grupas izglītojamajiem līdz 10 h apjomam semestra laikā saskaņā ar individuālo priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas riska mazināšanas plānu.

Prasības pretendentiem:

• atbilstoša augstākā pedagoģiskā izglītība;
  • ne mazāk kā 2 gadu pedagoģiskā darba pieredze izglītības iestādē;
  • par priekšrocību tiks uzskatīta pedagoģiskā pieredze speciālajās izglītības programmās, darbā ar iekļautajiem bērniem vispārējās izglītības programmās.

Pieteikuma vēstule, CV un izglītību apliecinošo dokumentu kopijas ar norādi “PuMPuRS konkursam” jāiesniedz personīgi līdz 2018.gada 12.marta plkst. 10.00 Jelgavas novada pašvaldības Izglītības pārvaldē, Pasta ielā 37, Jelgavā, 407.kabinetā, tālrunis uzziņām 63048487.