Ceturtdiena, 21. Novembris, 2019
Andis, Zeltīte

Jelgavas novada pašvaldība izsludina konkursu vakantajam amatam FINANŠU NODAĻAS GRĀMATVEDIS (ar darba vietu Jaunsvirlaukas pagastā)

Drukāt

Galvenie amata pienākumi:

1. Veikt iegādāto ilgtermiņa ieguldījumu, krājumu, pakalpojumu uzskaiti pagasta pārvaldes teritorijā esošām iestādēm un struktūrvienībām.
  2. Izrakstīt rēķinus par maksas pakalpojumiem, telpu, inventāra nomu u.c. saimnieciskajiem darījumiem pagasta pārvaldes teritorijā esošām iestādēm un struktūrvienībām.
  3. Veikt kases darbības ar skaidru naudu (nekustamā īpašuma nodokļa, pašvaldību, valsts nodevu un citu maksājumu iekasēšana).
  4. Veikt skaidrās naudas maksājumu reģistrēšanu un datu salīdzināšanu par nekustamā īpašuma nodokļa maksājumiem programmā “NINO”.

Prasības pretendentiem:

1. augstākā vai vidējā profesionālā izglītība ekonomikas vai grāmatvedības specialitātē;
  2. vismaz viena gada darba pieredze grāmatvedības darbā;
  3. labas iemaņas darbā ar MS Office programmām, vēlamas iemaņas darbā ar grāmatvedības uzskaites sistēmu HORIZON,
  4. prasme pielietot Latvijas Republikā spēkā esošās tiesību aktu normas, kuras nosaka un regulē grāmatvedības darbības;
  5. prasme plānot un organizēt savu darbu saskaņā ar amata aprakstu;
  6. labas komunikācijas, sadarbības un saskarsmes prasmes.

Iesniedzamie dokumenti:

• profesionālās darbības apraksts (CV);
  • izglītību apliecinoša dokumenta kopija;
  • motivācijas vēstule.

Pieteikšanās termiņš – 2018.gada 16.novembris

Mēnešalga – 1000,00 EUR

Pieteikuma vēstuli un iesniedzamos dokumentus lūdzam iesniegt personīgi Jelgavas novada pašvaldības Personāla nodaļā 208.kabinetā (2.stāvā), Pasta ielā 37, Jelgavā vai sūtīt pa pastu (Pasta iela 37, Jelgava, LV-3001), vai uz e-pastu kristine.rengarte@jelgavasnovads.lv, ar norādi „Finanšu nodaļas grāmatveža amata konkursam”.

Informējam, ka tiks izskatīti to pretendentu pieteikumi, kuri ir iesnieguši visus norādītos dokumentus. Sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri tiks izvirzīti personāla atlases otrajai kārtai.

Konkursa nolikums

Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi.