Ceturtdiena, 3. Decembris, 2020
Raita, Jogita, Evija

Jelgavas novada pašvaldība izsludina konkursu vakantajam amatam Darba aizsardzības, ugunsdrošības un civilās aizsardzības nodaļas vadītājs

Drukāt
Prasības pretendentiem:
1. profesionālā augstākā izglītība darba aizsardzībā;
2. ne mazāk kā 2 gadu darba pieredze darba aizsardzības jomā;
3. vēlama darba pieredze vadošā amatā;
4. spēja noteikt un formulēt iestādes darba aizsardzības pamatprincipus, plānot un vadīt darba aizsardzības un civilās aizsardzības pasākumus atbilstoši izvirzītajiem mērķiem un saskaņā ar normatīvo aktu prasībām;
5. augsta atbildība, iniciatīva un spēja strādāt komandā;
6. prasme analizēt informāciju un ievērot precizitāti darba aizsardzībā un ar to saistīto normatīvo aktu pielietošanā;
7. labas MS Office zināšanas.

Iesniedzamie dokumenti:
1. profesionālās darbības apraksts (CV);
2. izglītību apliecinoša dokumenta kopija;
3. motivācijas vēstule.

Pieteikšanās termiņš – 2018.gada 3.decembris

Mēnešalga – 1341,00 EUR

Pieteikuma vēstuli un iesniedzamos dokumentus lūdzam iesniegt personīgi Jelgavas novada pašvaldības Personāla nodaļā 208.kabinetā (2.stāvā), Pasta ielā 37, Jelgavā vai sūtīt pa pastu (Pasta iela 37, Jelgava, LV-3001), vai uz e-pastu kristine.rengarte@jelgavasnovads.lv, ar norādi „ Darba aizsardzības, ugunsdrošības un civilās aizsardzības nodaļas vadītāja amata konkursam”.

Informējam, ka tiks izskatīti to pretendentu pieteikumi, kuri ir iesnieguši visus norādītos dokumentus. Sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri tiks izvirzīti personāla atlases otrajai kārtai.

Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi.