Ceturtdiena, 6. Augusts, 2020
Aisma, Askolds

Jelgavas novada pašvaldība izsludina konkursu vakantajam amatam Labklājības pārvaldes veselības veicināšanas koordinētājs

Drukāt
Galvenie amata pienākumi:
1. veidot un koordinēt sabiedrības veselības veicināšanas sistēmu Jelgavas novadā;
2. plānot, izstrādāt un īstenot slimību profilakses un veselības veicināšanas programmas un pasākumus;
3. nodrošināt iedzīvotāju izglītošanu veselības saglabāšanas un veicināšanas jautājumos;
4. ierosināt, plānot, metodiski vadīt, koordinēt un realizēt pētījumus sabiedrības veselības jomā;
5. plānot un organizēt sabiedrības veselības monitoringu par iedzīvotāju veselības stāvokli, slimību biežumu, riska faktoriem;
6. iesaistīties sabiedrības veselības veicināšanas jomas projektu realizācijā.

Prasības pretendentiem:
1. augstākā izglītība, sabiedrības veselības speciālista kvalifikācija tiks uzskatīta par priekšrocību;
2. vismaz 2 gadu darba pieredze valsts vai pašvaldības institūcijā;
3. labas iemaņas darbā ar MS Office programmām;
4. labas angļu valodas zināšanas, vēlamas krievu valodas zināšanas;
5. labas komunikācijas, sadarbības un saskarsmes prasmes;
6. B kategorijas autovadītāja apliecība.

Iesniedzamie dokumenti:
1. profesionālās darbības apraksts (CV);
2. izglītību apliecinoša dokumenta kopija;
3. motivācijas vēstule.

Pieteikšanās termiņš – 2018.gada 7.decembris

Mēnešalga – 1150,00 EUR

Pieteikuma vēstuli un iesniedzamos dokumentus lūdzam iesniegt personīgi Jelgavas novada pašvaldības Administratīvā departamenta Personāla nodaļā 208.kabinetā (2.stāvā), Pasta ielā 37, Jelgavā vai sūtīt pa pastu (Pasta iela 37, Jelgava, LV-3001), vai uz e-pastu kristine.rengarte@jelgavasnovads.lv, ar norādi „ Jelgavas novada labklājības pārvaldes veselības veicināšanas koordinētāja amata konkursam”.

Informējam, ka tiks izskatīti to pretendentu pieteikumi, kuri ir iesnieguši visus norādītos dokumentus. Sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri tiks izvirzīti personāla atlases otrajai kārtai.

Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi.