Trešdiena, 11. Decembris, 2019
Valdis, Voldemārs, Valdemārs

SARC “Staļģene” izsludina konkursu uz vakanto SOCIĀLĀ APRŪPĒTĀJA (0,5 likmes) amatu

Drukāt
08.05.2019

Darba vieta: Svirlaukas iela 9, Staļģene, Jaunsvirlaukas pag., Jelgavas nov., LV-3031

Galvenie amata pienākumi:

• izvērtēt klientu sociālās vajadzības;
  • identificēt klientu pašaprūpes spējas;
  • izstrādāt klientu individuālo sociālās aprūpes programmu, sociālās aprūpes plānus, pastaigu grafikus, koordinēt aprūpētāju darbu;
  • veicināt klientu sociālo aktivitāti, veicināt sociālo prasmju apguvi;
  • veikt klientu pavadoņa un/vai starpnieka funkcijas.

Prasības pretendentiem:

• sociālā aprūpētāja izglītība;
  • vēlama iepriekšēja pieredze līdzīgā darbā;
  • valodas prasme: latviešu - augstākā pakāpe;
  • prasme strādāt komandā;
  • labas komunikācijas prasmes saskarsmē ar klientiem un viņu radiniekiem..

Iesniedzamie dokumenti:

• profesionālās darbības apraksts (CV);
  • izglītību apliecinoša dokumenta kopija;
  • pieteikums.

Pieteikšanās termiņš: 2019.gada 31.maijam

Darba uzsākšanas laiks: vienojoties

Darba laiks: summētais darba laiks vidēji 20 stundas nedēļā

Darba līgums: uz nenoteiktu laiku.

Mēnešalga (bruto): 300 EUR

Pieteikuma vēstuli un iesniedzamos dokumentus lūdzam iesniegt personīgi Jelgavas novada pašvaldības Administratīvā departamenta Personāla nodaļā 208.kabinetā (2.stāvā), Pasta ielā 37, Jelgavā vai sūtīt pa pastu (Pasta iela 37, Jelgava, LV-3001), vai uz e-pastu personals@jelgavasnovads.lv, ar norādi ''Konkursam uz SARC “Staļģene” sociālā aprūpētāja amatu”. Kontakttālrunis informācijai: 20274308 (SARC “Staļģene” vadītāja Agnese Kotlere).

Informējam, ka tiks izskatīti to pretendentu pieteikumi, kuri ir iesnieguši visus norādītos dokumentus. Sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri tiks izvirzīti personāla atlases otrajai kārtai.

Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi.