Otrdiena, 10. Decembris, 2019
Judīte, Guna

Izglītības pārvalde izsludina konkursu uz PEDAGOGA PALĪGA amata vietu Jelgavas novada pašvaldības izglītības iestādēs

Drukāt
10.07.2019

Jelgavas novada pašvaldības Izglītības pārvalde izsludina konkursu uz pedagoga palīga amata vietu Jelgavas novada pašvaldības izglītības iestādēs, lai nodrošinātu Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.8.3.4.0/16/I/001 ”Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšana” īstenošanu.

Galvenie pienākumi:

• sniegt konsultācijas un atbalstu projektā iesaistītajiem izglītojamajiem no 5. līdz 12.klasei saskaņā ar individuālo priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas riska mazināšanas plānu.

Prasības pretendentiem:

• augstākā pedagoģiskā izglītība;
  • par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze darbā ar bērniem ar mācīšanās vai uzvedības grūtībām.

Darba vieta:

• Kalnciema vidusskolā – 30 kontaktstundas nedēļā;
  • Sesavas pamatskolā – 12 kontaktstundas nedēļā.

Iespējams pieteikties uz darbu vienā vai vairākās izglītības iestādēs.

Darbs uz laiku sākot no 16.09.2019. līdz 20.12.2019.

Pieteikuma vēstuli, CV un izglītību apliecinošo dokumentu kopijas ar norādi “PuMPuRS konkursam” iesniegt personīgi Jelgavas novada pašvaldībā, Pasta ielā 37, Jelgavā, 208.kabinetā, vai sūtot elektroniski uz e-pastu: personals@jelgavasnovads.lvlīdz 2019.gada 16.augustam plkst. 17.00

Papildus informācija pa tālruni 25707966 vai rakstot uz e-pastu: ilze.brakmane@jelgavasnovads.lv

Vairāk informācijas par projektu: www.pumpurs.lv

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu tikai šīs vakances atlases procesu. Datu pārzinis ir Jelgavas novada pašvaldība, adrese: Pasta iela 37, Jelgava, LV-3001.