Svētdiena, 15. Decembris, 2019
Jana, Johanna, Hanna

Jelgavas novada pašvaldība izsludina konkursu uz vakanto Jelgavas novada BĀRIŅTIESAS PRIEKŠSĒDĒTĀJA amatu

Drukāt
23.09.2019

Prasības pretendentiem:

• ir Latvijas Republikas pilsonis vai nepilsonis;
  • ir sasniedzis 30 gadu vecumu;
  • ir ieguvis vismaz akadēmisko maģistra grādu vai profesionālo maģistra grādu un atbilstošu profesionālo kvalifikāciju vai citu Latvijas izglītības klasifikācijā noteiktajam Eiropas kvalifikācijas ietvarstruktūras 7.līmenim atbilstošu kvalifikāciju pedagoģijā, psiholoģijā, medicīnā, sociālajā darbā vai tiesību zinātnē un kuram ir ne mazāk kā piecu gadu darba stāžs attiecīgajā specialitātē;
  • prot valsts valodu augstākajā līmenī;
  • ir nevainojama reputācija;
  • vismaz 2 gadu darba pieredze vadošā amatā valsts vai pašvaldības institūcijā;
  • par priekšrocību tiks uzskatīta darba pieredze bāriņtiesā;
  • par priekšrocību tiks uzskatīta apgūta Bāriņtiesu likuma 10.panta ceturtajā daļā noteiktā apmācība;
  • labas iemaņas darbā ar MS Office programmām;
  • prasme analizēt, plānot, vadīt un uzņemties atbildību;
  • labas komunikācijas, sadarbības un saskarsmes prasmes;
  • vēlama B kategorijas autovadītāja apliecība.

Iesniedzamie dokumenti:

• profesionālās darbības apraksts (CV);
  • izglītību apliecinoša dokumenta kopija;
  • motivācijas vēstule;
  • izziņu no Iekšlietu ministrijas Informācijas centra Sodu reģistra (Bāriņtiesu likuma 11.panta 2., 3., 4., 5., 6.punkts).

Pieteikšanās termiņš – 2019.gada 4.oktobris

Mēnešalga – 1534,00 EUR

Pieteikuma vēstuli un iesniedzamos dokumentus lūdzam iesniegt personīgi Jelgavas novada pašvaldības Administratīvā departamenta Personāla nodaļā 208.kabinetā (2.stāvā), Pasta ielā 37, Jelgavā vai sūtīt pa pastu (Pasta iela 37, Jelgava, LV-3001), vai uz e-pastu personals@jelgavasnovads.lv, ar norādi „Jelgavas novada bāriņtiesas priekšsēdētāja amata konkursam”.

Informējam, ka tiks izskatīti to pretendentu pieteikumi, kuri ir iesnieguši visus norādītos dokumentus. Sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri tiks izvirzīti personāla atlases otrajai kārtai.

Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi.