Piektdiena, 24. Janvāris, 2020
Krišs, Eglons, Ksenija

Jelgavas novada pašvaldība izsludina konkursu uz transportlīdzekļa vadītāja amatu

Drukāt
09.12.2019
Galvenie amata pienākumi:
  • speciālā autotransporta (personām ar kustību traucējumiem) un 19vietīga mikroautobusa vadīšana;
  • personu ar kustību traucējumiem nogādāšana līdz transporta līdzeklim;
  • ceļazīmes sagatavošana globālās pozicionēšanās sistēmā “Skybrake”.
Prasības pretendentiem:
  • B un D kategorijas autovadītāja apliecība;
  • iegūta profesionālā kategorija (95.kods);
  • labas komunikācijas, sadarbības un saskarsmes prasmes;
  • augsta atbildības sajūta.
Iesniedzamie dokumenti:
  • profesionālās darbības apraksts (CV);
  • izglītību apliecinoša dokumenta kopija.
Pieteikšanās termiņš – 2019.gada 21.decembris

Mēnešalga – 777,00 EUR

Dokumentus lūdzam iesniegt personīgi Jelgavas novada pašvaldības Personāla nodaļā 208.kabinetā (2.stāvā), Pasta ielā 37, Jelgavā vai sūtīt pa pastu (Pasta iela 37, Jelgava, LV-3001), vai uz e-pastu personals@jelgavasnovads.lv, ar norādi „transportlīdzekļa vadītāja amata konkursam”.

Informējam, ka tiks izskatīti to pretendentu pieteikumi, kuri ir iesnieguši visus norādītos dokumentus. Sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri tiks izvirzīti personāla atlases otrajai kārtai.

Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi.