Sestdiena, 28. Novembris, 2020
Rita, Olita, Vita

Jelgavas novada daudzfunkcionālais sociālo pakalpojumu centrs LAIPA aicina darbā SOCIĀLO REHABILITĒTĀJU

Drukāt
10.02.2020

Jelgavas novada pašvaldības labklājības pārvalde izsludina konkursu uz vakanto Jelgavas novada daudzfunkcionālā sociālo pakalpojumu centra LAIPA sociālā rehabilitētāja amatu, profesijas kods 3412 02, (darba vieta – Jelgavas novada Kalnciema pagastā).

Galvenie amata pienākumi:

• klientu sociālās rehabilitācijas plānu sastādīšana, atbilstoši identificētajām problēmām;
  • klienta sociālo prasmju uzlabošana un jaunu prasmju attīstības veicināšana;
  • izglītojošu, kultūras un sporta pasākumu organizēšana, veicinot klienta līdzdalību tajos;
  • klientu sociālās aktivitātes sekmēšana, palīdzot saglabāt aktīvu dzīvesveidu.

Prasības pretendentiem:

• izglītība: pirmā līmeņa augstākā izglītība sociālajā rehabilitācijā vai augstākā izglītība citā sociālajā jomā;
  • vēlama pieredze sociālajā darbā;
  • valodas prasme: latviešu - augstākā pakāpe;
  • spēja operatīvi un konstruktīvi pieņemt lēmumus un izrādīt iniciatīvu;
  • empātija; prasme strādāt komandā;
  • jāpārzina MS Office standarta programmatūra, elektroniskā sarakste, interneta vide.

Iesniedzamie dokumenti:

• profesionālās darbības apraksts (CV);
  • izglītību apliecinoša dokumenta kopija;
  • pieteikums.

Pieteikšanās termiņš: 2020.gada 28.februāris

Darba uzsākšanas laiks: vienojoties

Darba laiks: nepilns darba laiks 28 stundas nedēļā

Darba līgums: uz nenoteiktu laiku

Mēnešalga (bruto): 452 EUR (646 EUR par pilnu slodzi)

Pieteikuma vēstuli un iesniedzamos dokumentus lūdzam iesniegt personīgi Jelgavas novada pašvaldības Administratīvā departamenta Personāla nodaļā 208.kabinetā (2.stāvā), Pasta ielā 37, Jelgavā vai sūtīt pa pastu (Pasta iela 37, Jelgava, LV-3001), vai uz e-pastu personals@jelgavasnovads.lv, ar norādi „LAIPA sociālā rehabilitētāja amata konkursam”.

Informējam, ka tiks izskatīti to pretendentu pieteikumi, kuri ir iesnieguši visus norādītos dokumentus. Sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri tiks izvirzīti personāla atlases otrajai kārtai.

Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi.

Nolikums