Piektdiena, 25. Septembris, 2020
Rauls, Rodrigo

Jelgavas novada daudzfunkcionālais sociālo pakalpojumu centrs LAIPA aicina darbā APRŪPĒTĀJU (1,2 amata vietas)

Drukāt
10.02.2020

Jelgavas novada pašvaldības labklājības pārvalde izsludina konkursu uz vakanto Jelgavas novada daudzfunkcionālā sociālo pakalpojumu centra LAIPA aprūpētāja amatu (1,2 amata vietas), profesijas kods 5322 02 (darba vieta – Jelgavas novada Kalnciema pagastā).

Galvenie amata pienākumi:

• veikt klienta aprūpes un apkopšanas procedūras;
  • veikt klienta gultas klāšanu, gultas un ķermeņa veļas maiņu;
  • palīdzēt klientam apmierināt pamatvajadzības atbilstoši klienta pašaprūpes spējām;
  • ievērot norādījumus par klienta fizisko un garīgo veselības stāvokli, klienta personību un psiholoģiskām īpatnībām;
  • u.c. amata pienākumi saskaņā ar amata aprakstu.

Prasības pretendentiem:

• empātija un komunikācijas prasmes saskarsmē ar klientiem un viņu radiniekiem;
  • izpratne par aprūpes pamatprincipiem, cilvēka pamatvajadzībām, higiēnu, sociālo ētiku un pirmo palīdzību;
  •  valodas prasme: latviešu - vidējā līmeņa 2. pakāpe;
  • prasme strādāt komandā.

Iesniedzamie dokumenti:

• profesionālās darbības apraksts (CV);
  • izglītību apliecinoša dokumenta kopija;
  • pieteikums.

Pieteikšanās termiņš: 2020.gada 28.februāris

Darba uzsākšanas laiks: vienojoties

Darba laiks: summētais darba laiks vidēji 40 stundas nedēļā

Darba līgums: uz nenoteiktu laiku

Mēnešalga (bruto): 525 EUR

Pieteikuma vēstuli un iesniedzamos dokumentus lūdzam iesniegt personīgi Jelgavas novada pašvaldības Administratīvā departamenta Personāla nodaļā 208.kabinetā (2.stāvā), Pasta ielā 37, Jelgavā vai sūtīt pa pastu (Pasta iela 37, Jelgava, LV-3001), vai uz e-pastu personals@jelgavasnovads.lv, ar norādi „LAIPA aprūpētāja amata konkursam”.

Informējam, ka tiks izskatīti to pretendentu pieteikumi, kuri ir iesnieguši visus norādītos dokumentus. Sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri tiks izvirzīti personāla atlases otrajai kārtai.

Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi.

Nolikums