Svētdiena, 16. Maijs, 2021
Edijs, Edvīns

Jelgavas novada daudzfunkcionālais sociālo pakalpojumu centrs LAIPA aicina darbā ĒKAS DEŽURANTU (3 amata vietas)

Drukāt
10.02.2020

Jelgavas novada pašvaldības labklājības pārvalde izsludina konkursu uz vakanto Jelgavas novada daudzfunkcionālā sociālo pakalpojumu centra LAIPA ēkas dežuranta amatu (3 amata vietas), profesijas kods 9629 05 (darba vieta – Jelgavas novada Kalnciema pagastā).

Galvenie amata pienākumi:

• veikt ēkas uzraudzīšanu, apgaitas;
  • uzraudzīt kārtības ievērošanu iestādē;
  • u.c. amata pienākumi saskaņā ar amata aprakstu.

Prasības pretendentiem:

• vidējā izglītība;
  • valodas prasme: latviešu - vidējā līmeņa 2. pakāpe;
  • labas komunikācijas prasmes un augsta saskarsmes kultūra;
  • precizitāte un atbildības sajūta darba uzdevumu izpildē;
  • zināšanas par ugunsdrošības signalizācijas pults un videonovērošanas sistēmas darbību.

Iesniedzamie dokumenti:

• profesionālās darbības apraksts (CV);
  • izglītību apliecinoša dokumenta kopija;
  • pieteikums.

Pieteikšanās termiņš: 2020.gada 28.februāris

Darba uzsākšanas laiks: vienojoties

Darba laiks: summētais darba laiks vidēji 40 stundas nedēļā

Darba līgums: uz nenoteiktu laiku

Mēnešalga (bruto): 450 EUR

Pieteikuma vēstuli un iesniedzamos dokumentus lūdzam iesniegt personīgi Jelgavas novada pašvaldības Administratīvā departamenta Personāla nodaļā 208.kabinetā (2.stāvā), Pasta ielā 37, Jelgavā vai sūtīt pa pastu (Pasta iela 37, Jelgava, LV-3001), vai uz e-pastu personals@jelgavasnovads.lv, ar norādi „LAIPA ēkas dežuranta amata konkursam”.

Informējam, ka tiks izskatīti to pretendentu pieteikumi, kuri ir iesnieguši visus norādītos dokumentus. Sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri tiks izvirzīti personāla atlases otrajai kārtai.

Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi.

Nolikums