Ceturtdiena, 3. Decembris, 2020
Raita, Jogita, Evija

Jelgavas novada daudzfunkcionālais sociālo pakalpojumu centrs LAIPA aicina darbā INTEREŠU PULCIŅA (NODARBĪBU) VADĪTĀJU (1,5 likmes)

Drukāt
10.02.2020

Jelgavas novada pašvaldības labklājības pārvalde izsludina konkursu uz vakanto Jelgavas novada daudzfunkcionālā sociālo pakalpojumu centra LAIPA interešu pulciņa (nodarbību) vadītāja amatu (1,5 likmes), profesijas kods 3435 28, (darba vieta – Jelgavas novada Kalnciema pagastā).

Galvenie amata pienākumi:

• vadīt interešu nodarbības kādā no šīm jomām: vizuālā māksla / rokdarbi / mūzika / sports.

Prasības pretendentiem:

• vidējā profesionālā vai augstākā izglītība kādā no šīm jomām: vizuālā māksla / rokdarbi / mūzika / sports;
  • valodas prasme: latviešu - augstākā pakāpe;
  • zināšanas par darbā lietojamo līdzekļu darbības principiem un to lietošanas noteikumiem;
  • spēja vadīt socializācijas procesu, attīstīt radošās spējas nodarbībās;
  • labas saskarsmes un komunikācijas prasmes, klientorientēta darbība un orientēšanās uz pozitīvu rezultātu;
  • spēja strādāt psiholoģiski sarežģītās situācijās;
  • pieredze līdzvērtīgā jomā (darbā ar līdzīgu klientu grupu, vadot praktiska veida nodarbības) tiks uzskatīta par priekšrocību.

Iesniedzamie dokumenti:

• profesionālās darbības apraksts (CV);
  • izglītību apliecinoša dokumenta kopija;
  • pieteikums.

Pieteikšanās termiņš: 2020.gada 28.februāris

Darba uzsākšanas laiks: vienojoties

Darba laiks: nepilns darba laiks vidēji 20 stundas nedēļā

Darba līgums: uz nenoteiktu laiku

Mēnešalga (bruto): 313 EUR (626 EUR par pilnu slodzi)

Pieteikuma vēstuli un iesniedzamos dokumentus lūdzam iesniegt personīgi Jelgavas novada pašvaldības Administratīvā departamenta Personāla nodaļā 208.kabinetā (2.stāvā), Pasta ielā 37, Jelgavā vai sūtīt pa pastu (Pasta iela 37, Jelgava, LV-3001), vai uz e-pastu personals@jelgavasnovads.lv, ar norādi „LAIPA interešu nodarbību vadītāja amata konkursam”.

Informējam, ka tiks izskatīti to pretendentu pieteikumi, kuri ir iesnieguši visus norādītos dokumentus. Sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri tiks izvirzīti personāla atlases otrajai kārtai.

Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi.

Nolikums