Ceturtdiena, 22. Oktobris, 2020
Irīda, Īrisa

Jelgavas novada daudzfunkcionālais sociālo pakalpojumu centrs LAIPA aicina darbā SOCIĀLO APRŪPĒTĀJU

Drukāt
21.05.2020

Jelgavas novada pašvaldības labklājības pārvalde izsludina konkursu uz vakanto Jelgavas novada daudzfunkcionālā sociālo pakalpojumu centra LAIPA sociālā aprūpētāja amatu, profesijas kods 3412 01 (darba vieta – Jelgavas novada daudzfunkcionālais sociālo pakalpojumu centrs “LAIPA”, Draudzības ielā 3, Kalnciemā, Kalnciema pagastā, Jelgavas novadā).

Galvenie amata pienākumi:

• izvērtēt klientu sociālās vajadzības;
  • identificēt klientu pašaprūpes spējas;
  • izstrādāt klientu individuālo sociālās aprūpes programmu, sociālās aprūpes plānus, pastaigu grafikus, koordinēt aprūpētāju darbu;
  • veicināt klientu sociālo aktivitāti, veicināt sociālo prasmju apguvi;
  • veikt klientu pavadoņa un/vai starpnieka funkcijas.

Prasības pretendentiem:

• sociālā aprūpētāja izglītība;
  • vēlama iepriekšēja pieredze līdzīgā darbā;
  • valsts valodas prasme (vidējais līmenis);
  • prasme strādāt komandā;
  • labas komunikācijas prasmes saskarsmē ar klientiem un viņu radiniekiem..

Iesniedzamie dokumenti:

• profesionālās darbības apraksts (CV);
  • izglītību apliecinoša dokumenta kopija;
  • pieteikums.
Pieteikšanās termiņš: 2020.gada 5.jūnijs
Darba uzsākšanas laiks: vienojoties
Darba laiks: summētais darba laiks vidēji 40 stundas nedēļā
Darba līgums: uz nenoteiktu laiku
Mēnešalga (bruto): 630 EUR

Pieteikuma vēstuli un iesniedzamos dokumentus lūdzam iesniegt personīgi Jelgavas novada pašvaldības Administratīvā departamenta Personāla nodaļā 208.kabinetā (2.stāvā), Pasta ielā 37, Jelgavā vai sūtīt pa pastu (Pasta iela 37, Jelgava, LV-3001), vai uz e-pastu personals@jelgavasnovads.lv, ar norādi „LAIPA sociālā aprūpētāja amata konkursam”.

Informējam, ka tiks izskatīti to pretendentu pieteikumi, kuri ir iesnieguši visus norādītos dokumentus. Sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri tiks izvirzīti personāla atlases otrajai kārtai.

Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi.