Piektdiena, 4. Decembris, 2020
Baiba, Barba, Barbara

Jelgavas novada daudzfunkcionālais sociālo pakalpojumu centrs LAIPA aicina darbā SOCIĀLO DARBINIEKU

Drukāt
21.05.2020

Jelgavas novada pašvaldības labklājības pārvalde izsludina konkursu uz vakanto Jelgavas novada daudzfunkcionālā sociālo pakalpojumu centra LAIPA sociālā darbinieka amatu, profesijas kods 2635 01, (darba vieta – Jelgavas novada daudzfunkcionālais sociālo pakalpojumu centrs “LAIPA”, Draudzības ielā 3, Kalnciemā, Kalnciema pagastā, Jelgavas novadā).

Galvenie amata pienākumi:

• klientu sociālo problēmu identificēšana un definēšana;
  • sociālā gadījuma intervence, sociālo problēmu prognozēšana, risināšana preventīvo pasākumu veikšana;
  • klientu sociālo prasmju un aktivitāšu līmeņa noteikšana, palīdzība klientam viņa sociālo vēlmju un vajadzību apzināšanā un sasniegšanā;
  • darbs ar klientu lietām, dokumentiem;
  • priekšlikumu sniegšana sociālā darba un aprūpes pilnveidošanai.

Prasības pretendentiem:

• izglītība: otrā līmeņa augstākā izglītība sociālajā darbā un sociālā darbinieka kvalifikācija;
  • vēlama pieredze sociālajā darbā;
  • valsts valodas prasme (augstākais līmenis);
  • spēja operatīvi un konstruktīvi pieņemt lēmumus un izrādīt iniciatīvu;
  • empātija; prasme strādāt komandā;
  • jāpārzina MS Office standarta programmatūra, elektroniskā sarakste, interneta vide.

Iesniedzamie dokumenti:

• profesionālās darbības apraksts (CV);
  • izglītību apliecinoša dokumenta kopija;
  • pieteikums.
Pieteikšanās termiņš: 2020.gada 5.jūnijs
Darba uzsākšanas laiks: vienojoties
Darba laiks: normālais darba laiks 40 stundas nedēļā
Darba līgums: uz nenoteiktu laiku
Mēnešalga (bruto): 767 EUR

Pieteikuma vēstuli un iesniedzamos dokumentus lūdzam iesniegt personīgi Jelgavas novada pašvaldības Administratīvā departamenta Personāla nodaļā 208.kabinetā (2.stāvā), Pasta ielā 37, Jelgavā vai sūtīt pa pastu (Pasta iela 37, Jelgava, LV-3001), vai uz e-pastu personals@jelgavasnovads.lv, ar norādi „LAIPA sociālā darbinieka amata konkursam”.

Informējam, ka tiks izskatīti to pretendentu pieteikumi, kuri ir iesnieguši visus norādītos dokumentus. Sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri tiks izvirzīti personāla atlases otrajai kārtai.

Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi.