+A A
Otrdiena, 1. Decembris, 2020
Emanuels, Arnolds

Šķibes pamatskola aicina darbā DIREKTORA VIETNIEKU izglītības jomā

Drukāt
25.06.2020

Jelgavas novada Šķibes pamatskola piedāvā darbu direktora vietniekam izglītības jomā.

Adrese: Skolas iela 3, Nākotne, Glūdas pagasts, Jelgavas novads, LV 3040

Darba uzsākšanas laiks 01.09.2020.

Pienākumi:

  • Stundu un nodarbību sarakstu sagatavošana, izmaiņu veikšana.
  • Valsts un pašvaldības noteikto pārbaudes darbu organizēšana.
  • Atbalsta personāla darba pārraudzība.
  • Darba ar skolēnu individuālajiem plāniem organizēšana/ pārraudzība.
  • Projektu nedēļas darba organizēšana.
  • Darba sociālajā tīklā ,,e-klase” pārraudzība.
  • Stundu un nodarbību vērošana un atbalsta sniegšana skolotājiem.
  • Skolotāju ikmēneša dežūrgrafika skolā sastādīšana.

Prasības:

  • Izglītības atbilstība MK noteikumiem Nr.569 no 2018.gada 11.septembra ,,Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”.
  • Latviešu valodas prasme augstākajā pakāpē.
  • Nav sodāmības, kas liedz strādāt izglītības iestādē.
  • Spējas veikt organizatorisku darbu.
  • Spējas analizēt skolā/valstī notiekošos procesus izglītībā.

Piedāvājam:

  • Nepilnas slodzes darbu – 0,6 likmes (24 stundas nedēļā).
  • Iespējams papildus pedagoģiskais darbs pēc vienošanās.
  • Darbu uz nenoteiktu laiku.
  • Aptuveni 640.00 eiro (pirms nodokļu nomaksas).
  • Sociālās garantijas (veselības apdrošināšana pēc 1 gada darba).

Iesūtīt CV sandra.pluge@jelgavasnovads.lv, kontakttālrunis 29146191.