+A A
Trešdiena, 21. Oktobris, 2020
Severīns, Urzula

Šķibes pamatskola aicina darbā SOCIĀLO PEDAGOGU

Drukāt
25.06.2020

Jelgavas novada Šķibes pamatskola piedāvā darbu sociālajam pedagogam.

Adrese: Skolas iela 3, Nākotne, Glūdas pagasts, Jelgavas novads, LV 3040

Darba uzsākšanas laiks 01.09.2020.

Pienākumi:

  • Diagnosticēt izglītojamo socializācijas grūtības, esošo sociālo risku ietekmi uz viņu integrēšanos skolā, sabiedrībā un sociālo prasmju apguvē.
  • Sniegt izglītojamajiem sociāli pedagoģisko un psiholoģisko atbalstu.
  • Veikt pasākumus izglītojamo tiesību nodrošināšanai, interešu ievērošanai.
  • Nepieciešamības gadījumā sadarboties ar izglītojamo ģimenēm.
  • Veicināt ģimeņu un pedagogu izglītošanu par bērnu un jauniešu sociālās pieredzes veidošanu un korekciju, sniegt sociālpedagoģiskās konsultācijas.
  • Sadarboties ar izglītojamo dzīvesvietu pašvaldību sociālajiem dienestiem.
  • Sadarboties ar pārējo atbalsta un pedagoģisko personālu.

Prasības:

  • Izglītības atbilstība MK noteikumiem Nr.569 no 2018.gada 11.septembra ,,Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”.
  • Latviešu valodas prasme augstākajā pakāpē.
  • Nav sodāmības, kas liedz strādāt izglītības iestādē.

Piedāvājam:

  • Nepilnas slodzes darbu – 0,6 likmes (18 stundas nedēļā).
  • Darbu uz nenoteiktu laiku.
  • 474.00 eiro (pirms nodokļu nomaksas).
  • Sociālās garantijas (veselības apdrošināšana pēc 1 gada darba).

Iesūtīt CV sandra.pluge@jelgavasnovads.lv, kontakttālrunis 29146191.