Trešdiena, 21. Oktobris, 2020

Jelgavas novada Kultūras pārvalde aicina darbā KULTŪRAS DARBA VADĪTĀJU

Drukāt
08.09.2020

Jelgavas novada Kultūras pārvalde izsludina konkursu vakantajam amatam: kultūras darba vadītājs Jelgavas novada Līvbērzes pagastā, profesijas kods 3435 23.

Galvenie amata pienākumi:

• nodrošināt Līvbērzes kultūras nama darbību;
  • plānot, koordinēt un vadīt kultūras pasākumus kultūras namā un Jelgavas novada Līvbērzes pagastā;
  • sagatavot apstiprināšanai budžeta plānu, atbildēt par tā izpildi;
  • nodrošināt savā Jelgavas novada Līvbērzes pagasta pašdarbības kolektīvu darbību, kompetences ietvaros, sekmēt kolektīvu mākslinieciskā līmeņa izaugsmi, nodrošināt kolektīvu un to vadītāju līdzdalību plānotajos novada, reģiona, valsts un starptautiskajos pasākumos;
  • veidot starppagastu sadarbību kultūras aktivitāšu jomā Jelgavas novadā;
  • sniegt pārskatu par savu darbību.

Prasības pretendentiem:

• darbības sfērai atbilstoša vismaz 1.līmeņa augstākā akadēmiskā, augstākā profesionālā izglītība;
  • vismaz trīs gadu darba pieredze kultūras nozarē;
  • zināšanas un prasmes kultūras darba organizēšanā,
  • precizitāte, augsta atbildības sajūta;
  • prasme uzstāties publikas priekšā;
  • prasme strādāt patstāvīgi;
  • labas iemaņas darbā ar MS Office programmām;
  • labas komunikācijas, sadarbības un saskarsmes prasmes.

Iesniedzamie dokumenti:

• profesionālās darbības apraksts (CV);
  • izglītību apliecinoša dokumenta kopija;
  • motivācijas vēstule.

Pieteikšanās termiņš: 2020.gada 21.septembris.

Darba vieta: Līvbērzes kultūras nams, Jelgavas ielā 17, Līvbērzē, Līvbērzes pagastā, Jelgavas novadā.

Darba laiks: summētais darba laiks (40 stundas nedēļā).

Mēnešalga – 950,00 EUR

Pieteikuma vēstuli un iesniedzamos dokumentus (ar norādi „Kultūras darba vadītājs”) lūdzam iesniegt personīgi Jelgavas novada pašvaldības Personāla nodaļā 208.kabinetā (2.stāvā), Pasta ielā 37 Jelgavā, LV-3001 darba laikā vai sūtīt pa pastu, vai uz e-pastu personals@jelgavasnovads.lv .

Informējam, ka telefoniski sazināsimies tikai ar pretendentiem, kuri tiks aicināti uz interviju.

Datu apstrādes mērķis: personāla atlases konkursa norises nodrošināšana, saziņa ar amata pretendentiem.

Jelgavas novada kultūras pārvaldes Kultūras darba vadītāja (Līvbērzes pagastā) amata konkursa nolikums