Piektdiena, 23. Oktobris, 2020

Jelgavas novada izglītības pārvalde aicina darbā PEDAGOGA PALĪGU

Drukāt
21.09.2020

Jelgavas novada izglītības pārvalde izsludina konkursu uz pedagoga palīga (profesijas kods 2359 05) amata vietu Jelgavas novada pašvaldības izglītības iestādē (Kalnciema vidusskolā), lai nodrošinātu Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.8.3.4.0/16/I/001 ”Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšana” īstenošanu.

Galvenie pienākumi:

• sniegt konsultācijas un atbalstu projektā iesaistītajiem izglītojamajiem no 5. līdz 9.klasei saskaņā ar individuālo priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas riska mazināšanas plānu.

Prasības pretendentiem:

• augstākā pedagoģiskā izglītība;
  • par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze darbā ar bērniem ar mācīšanās vai uzvedības grūtībām.

Darba vieta: Kalnciema vidusskola

Darba laiks:  nepilns darba laiks 15 kontaktstundas nedēļā jeb 114 kontaktstundas semestrī

Tiks segti ceļa izdevumi nokļūšanai uz darba vietu

Atalgojums  7,75 EUR/akadēm.st.

Darbs uz noteiktu laiku līdz 18.12.2020.

Pieteikuma vēstuli, CV un izglītību apliecinošo dokumentu kopijas ar norādi “PuMPuRS konkursam” iesniegt personīgi Jelgavas novada pašvaldībā, Pasta ielā 37, Jelgavā, 208.kabinetā, vai sūtot elektroniski uz e -pastu: personals@jelgavasnovads.lv2020.gada 1.oktobrim, plkst. 17.00

Papildus informācija pa tālruni 25707966 vai rakstot uz e-pastu: ilze.brakmane@jelgavasnovads.lv

Vairāk informācijas par projektu: www.pumpurs.lv

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu tikai šīs vakances atlases procesu. Datu pārzinis ir Jelgavas novada pašvaldība, adrese: Pasta iela 37, Jelgava, LV-3001.