Trešdiena, 4. Augusts, 2021

Jelgavas novada pašvaldība aicina darbā VILCES PAMATSKOLAS DIREKTORU

Drukāt
24.02.2021

Jelgavas novada pašvaldība izsludina konkursu uz Vilces pamatskolas direktora amatu.

Prasības pretendentiem:

• otrā līmeņa augstākā izglītība pedagoģijā vai otrā līmeņa augstākā izglītība un apgūta akreditēta programma pedagoģijā, vēlams iegūts maģistra grāds;
  • zināšanas vadības darba organizēšanas metodoloģijā;
  • zināšanas un pieredze izglītības jomu un iestādes darbību reglamentējošo normatīvo aktu izstrādāšanā un piemērošanā;
  • pedagoģiskā darba pieredze ne mazāka par 3 gadiem;
  • labas iemaņas darbā ar datoru;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība;
  • par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze izglītības vadības darbā, kā arī svešvalodu zināšanas.

Iesniedzamie dokumenti:

• profesionālās darbības apraksts (CV);
  • izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas;
  • izziņa no Iekšlietu ministrijas Informācijas centra;
  • motivācijas vēstule;
  • Vilces pamatskolas attīstības vīzija.

Pieteikšanās termiņš – 2021.gada 10.marts

Mēnešalga – 1279,00 EUR

Pieteikuma vēstuli un iesniedzamos dokumentus sūtīt pa pastu (Pasta iela 37, Jelgava, LV-3001), vai uz e-pastu personals@jelgavasnovads.lv, ar norādi “Vilces pamatskolas direktora amata konkursam”.

Informējam, ka tiks izskatīti to pretendentu pieteikumi, kuri ir iesnieguši visus norādītos dokumentus. Sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri tiks izvirzīti personāla atlases otrajai kārtai.

Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi.

Vilces pamatskolas direktora amata konkursa nolikums