Sestdiena, 18. Novembris, 2017
Doloresa, Aleksandrs

Noslēgusies projektu konkursa "MĒS SAVAI VIDEI 2016" pieteikumu pieņemšana

05.05.2016

Kopā ir iesniegti 26 projektu pieteikumi. Šobrīd notiek darbs pie projektu izvērtēšanas, rezultāti tiks paziņoti elektroniski līdz 23.maijam un publicēti Jelgavas novada pašvaldības mājas lapā www.jelgavasnovads.lv.

Projektu konkurss ir paredzēts Jelgavas novada pašvaldības iedzīvotājiem apkārtējās vides uzlabošanai ar kopējo finansējumu 13 000 eiro apmērā.

Projektu īstenošana sniegs pozitīvu ieguldījumu apkārtējās vides uzlabošanā un teritorijas sakopšanā, veicinās iedzīvotāju aktivitāti un atbildību par savas dzīves vides kvalitātes uzlabošanu, iesaistoties darbā, kas dod labumu sabiedrībai, kā arī, lai attīstītu sadarbību starp vietējo sabiedrību, pašvaldību un uzņēmējiem.

Projektu pieteikumus var iesniegt nevalstiskās organizācijas un nereģistrētas iedzīvotāju grupas, kuras sastāv ne mazāk kā no trīs cilvēkiem. Maksimālā summa, ko piešķir Jelgavas novada pašvaldība vienam projektam ir 750 eiro. Lielāku izmaksu gadījumā iesniedzējs var piedalīties ar paša finansējumu, vai piesaistīt citu finansējumu. Pašvaldība papildu līdzfinansējumu projektu realizācijai nepiešķirs, kā arī netiks finansēti Jelgavas novada pašvaldības iestāžu un to struktūrvienību organizētie pasākumi.

Projektu konkursu finansē Jelgavas novada pašvaldība. Projektu konkursu organizē biedrība „Iepazīsim sevi”.