Pirmdiena, 11. Decembris, 2017
Valdis, Voldemārs, Valdemārs

Jelgavas novada pašvaldība sadarbībā ar Latvijas Bērnu fondu rīko ikgadējās bezmaksas vasaras nometnes bērniem ar īpašām vajadzībām

10.05.2016

Nometņu mērķis ir uzlabot bērnu pašsajūtu, emocionālo stāvokli, pašapziņu. Nometnes organizētas tā, lai būtu gan saturīga izklaide, gan gūtu praktiskas, dzīvē noderīgas zināšanas un iemaņas. Katram bērnam atbilstoši viņa spējām tiek piedāvāta nometnes programma.

Nometņu laikā bērni piedzīvo atklāsmes un draudzības prieku. Desmit dienu garumā bērni mācās būt patstāvīgi, paši organizēt savu laiku, izzināt savas spējas dažādu radošo darbnīcu, sporta un citu aktivitāšu dalībā. Bez tam nometnes ir iespēja vecākiem 10 dienas atpūsties, jo bērni ar īpašām vajadzībām prasa īpašu un nepārtrauktu uzmanību.

Nometnes notiek no 4. līdz 13. jūlijam Pļaviņu novadā, atpūtas vietā pie dabas «Mežezers», un no 18. līdz 27. jūlijam atpūtas nometnē «Lediņi» Jelgavā.

Dalību nometnē pieteikt pie Signes Melderes pa tālruni 26731554 līdz 1. jūnijam.

Bērnu fonda mājas lapa: http://www.lbf.lv/lang/lv/archives/21