+A A
Ceturtdiena, 2. Jūlijs, 2020
Lauma, Ilvars, Halina

Sveiks mācību priekšmetu olimpiāžu uzvarētājus

10.05.2016

Ceturtdien - 12. maijā plkst. 15:00 svinīgā pasākumā Zaļenieku kultūras namā tiks sveikti tie Jelgavas novada skolēni, kas šajā mācību gadā guvuši izcilus sasniegumus mācību priekšmetu olimpiādēs un zinātniski pētniecisko darbu skatē, kā arī mūzikas konkursos. Līdzās skolēniem tiks sumināti arī Jelgavas novada pedagogi, kas skolēnus sagatavojuši godalgotajām vietām. 

Kopumā paredzēts apbalvot 54 skolēnus un 51 pedagogu. Šogad pamatskolas skolēni un vidusskolēni godalgotās vietas visvairāk ieguvuši matemātikas valsts olimpiādēs II kārtā, iegūstot sešas pirmās, četras otrās un piecas trešās vietas. Labi rezultāti uzrādīti arī bioloģijā - trīs pirmās, trīs otrās un trīs trešās vietas. Skolēni godalgotās vietas sasnieguši arī latviešu valodas, vēstures ekonomikas, ģeogrāfijas, fizikas un svešvalodas mācību priekšmetos. Jāteic, ka izcilus rezultātus olimpiādēs guvuši arī sākumskolu audzēkņi, gūstot četras pirmās, vienu otro un divas trešās vietas.

Līdztekus godalgotajām trim vietām, tiks sumināti arī tie audzēkņi, kas guvuši atzinības, piemēram, zinātniskā konferencē, reģionu olimpiādēs un valsts olimpiādēs, kopumā tādi ir septiņi skolēni.

Jāpiebilst, ka pasākumā sveiks arī Jelgavas novada Mūzikas un mākslas skolas trīs audzēkņus un viņu skolotājas par divām iegūtām pirmajām vietām un vienu atzinību  starptautiskajā jauno pianistu konkursā Rumānijā.

Jelgavas novada pašvaldība par pirmās vietas iegūšanu piešķirs 50 EUR, otrās 40 EUR un trešās 30 EUR lielu naudas balvu, savukārt, par pateicībām - 25 vai 50 EUR atkarībā no tā, vai tā ir bijusi reģionālā vai valsts mēroga olimpiāde.

Mācību priekšmetu olimpiāžu uzvarētāji