+A A
Ceturtdiena, 2. Jūlijs, 2020
Lauma, Ilvars, Halina

Sveic mācību priekšmetu olimpiāžu uzvarētājus

13.05.2016

Ceturtdien - 12. maijā plkst. 15:00 svinīgā pasākumā Zaļenieku kultūras namā tika sveikti tie Jelgavas novada skolēni, kas šajā mācību gadā guvuši izcilus sasniegumus mācību priekšmetu olimpiādēs un zinātniski pētniecisko darbu skatē, kā arī mūzikas konkursos. Līdzās skolēniem tika sumināti arī Jelgavas novada pedagogi, kas skolēnus sagatavojuši godalgotajām vietām.

Kopumā apbalvoti 54 skolēni un 51 pedagogs. Šogad pamatskolas skolēni un vidusskolēni godalgotās vietas visvairāk ieguvuši matemātikas valsts olimpiādēs II kārtā, iegūstot sešas pirmās, četras otrās un piecas trešās vietas. Labi rezultāti uzrādīti arī bioloģijā - trīs pirmās, trīs otrās un trīs trešās vietas. Skolēni godalgotās vietas sasnieguši arī latviešu valodas, vēstures ekonomikas, ģeogrāfijas, fizikas un svešvalodas mācību priekšmetos. Jāteic, ka izcilus rezultātus olimpiādēs guvuši arī sākumskolu audzēkņi, gūstot četras pirmās, vienu otro un divas trešās vietas.

Līdztekus godalgotajām trim vietām, tika sumināti arī tie audzēkņi, kas guvuši atzinības, piemēram, zinātniskā konferencē, reģionu olimpiādēs un valsts olimpiādēs, kopumā tādi ir septiņi skolēni.

Jāpiebilst, ka pasākumā sveica arī Jelgavas novada Mūzikas un mākslas skolas trīs audzēkņus un viņu skolotājas par divām iegūtām pirmajām vietām un vienu atzinību  starptautiskajā jauno pianistu konkursā Rumānijā.

Jelgavas novada pašvaldība par pirmās vietas iegūšanu piešķīra 50 EUR, otrās 40 EUR un trešās 30 EUR lielu naudas balvu, savukārt, par atzinībām - 25 vai 50 EUR atkarībā no tā, vai tā ir bijusi reģionālā vai valsts mēroga olimpiāde.

Mācību priekšmetu olimpiāžu uzvarētāji

Sveic mācību priekšmetu olimpiāžu uzvarētājus