Sestdiena, 18. Novembris, 2017
Doloresa, Aleksandrs

Jauniešu un deputātu strukturētā dialoga diskusija "Kafija ar politiķiem”

20.05.2016

Diskusijā piedalījās Jelgavas novada, Jelgavas pilsētas un Ozolnieku novada deputāti un jaunieši, lai diskutētu par aktuālajām tēmām:

• Kas jauniešiem palīdzētu satuvināties un veidot uzticēšanos cilvēkiem ar atšķirīgu kultūru, sociālo, ekonomisko, reliģisko un etnisko piederību, vecumu, dzimumu?
  • Ko vajadzētu darīt, lai nepieļautu dažādu jauniešu grupu stigmatizāciju/apzīmogošanu un sniegtu tiem vienādas iespējas sabiedrībā?
  • Kas veicina jauniešu piederības izjūtu vietējai kopienai, sabiedrībai, Eiropai?
  • Kādas kompetences jauniešiem varētu palīdzēt saskaroties ar sarežģītām situācijām?
  • Kādi faktori var veicināt vai kavēt jaunieša pašizziņas procesu? Kas būtu nepieciešams, lai jaunietis pilnībā realizētu savu potenciālu un palīdzētu citiem realizēt savējo?

Diskusija tiek organizētas strukturētā dialoga ietvaros, kas visā Eiropas Savienībā sniedz iespēju jauniešiem iesaistīties diskusijās un politikas veidošanā par jautājumiem, kas ietekmē pašus jauniešus.

Diskusijas „Kafija ar politiķiem” organizē Latvijas Jaunatnes Padome (LJP) sadarbībā ar diskusiju koordinatoru Zemgales reģionā - Zemgales NVO Centru.

Papildus informācija par diskusiju: kristine.kode@jelgavasnovads.lv

Strukturētā dialoga diskusija "Kafija ar politiķiem”

2016.gada 19.maijā Jelgavas novada pašvaldības zālē notika strukturētā dialoga diskusija "Kafija ar politiķiem" - īpaši organizēta un sagatavota pēcpusdiena, kurā pie kafijas un tējas tasēm satikās jaunieši un lēmumu pieņēmēji, lai pārrunātu dāžādu aktuālos jautājumus, uzklausītu viens otra viedokli un kopā radītu jaunas idejas vai meklētu risinājumus jau esošām problēmām. “Kafija ar politiķiem” ir platforma neformālām sarunām brīvā gaisotnē, kurā visi runā viens ar otru kā līdzīgs ar līdzīgu.