Otrdiena, 22. Augusts, 2017
Rudīte, Everts

Rēzeknes novada pašvaldības pārstāvji iepazīstas ar komunālās saimniecības uzņēmuma veidošanas pieredzi

08.06.2016

Šodien, 8. jūnijā Rēzeknes novada pašvaldības pārstāvji bija ieradušies pieredzes apmaiņā uz Jelgavas novada pašvaldību, lai gūtu priekšstatu par komunālās saimniecības uzņēmuma veidošanu, ko Jelgavas novadā īsteno pašvaldības kapitālsabiedrība - SIA „Jelgavas novada KU”.

Rēzeknes novada pašvaldība, līdzīgi kā Jelgavas novads plāno ieviest centralizētu un vienotu sistēmu komunālo pakalpojumu sniegšanai. Tika izrunāti jautājumi par uzņēmuma izveides posmu, par šķēršļiem un problēmsituācijām, ar kādām saskārusies pašvaldība un uzņēmuma vadība. Tika izklāstīti arī mērķi, principi, funkcijas, kā arī birokrātiskie šķēršļi un norēķinu jautājumi.

Rēzeknes novada pašvaldības pārstāvju vizīte