Sestdiena, 18. Novembris, 2017
Doloresa, Aleksandrs

Ar mērķi sadarboties kopīgu projektu īstenošanā tiekas Jelgavas novada un Jonišķu pašvaldības pārstāvji

16.06.2016

Jelgavas novada pašvaldība, plānojot dalību Latvijas Lietuvas pārrobežo sadarbības programmas projektos, uzsākusi sadarbību ar Jonišķu pašvaldību Lietuvā. Diskutējot par abu pašvaldību kopīgajām un atšķirīgajām iezīmēm struktūrā, budžeta plānošanā, investīciju piesaistē un citos jautājumos, Jelgavas novada domes pārstāvji 15. jūnijā pabija vizītē Jonišķu pašvaldībā.

Dienaskārtībā tika kopīgi debatēts par abu pašvaldību saimnieciskajiem jautājumiem – gan komunālajā apsaimniekošanā, atbalstā uzņēmējdarbībai, pašvaldības atbalstā mājokļu siltināšanas projektos, kas pusēm veidoja priekšstatu par abu valstu atšķirīgajām likumdošanas normām konkrētās jomās un kalpos par informācijas bāzi tālākai kopsadarbībai projektu pieteikumu gatavošanai.