Ceturtdiena, 23. Novembris, 2017
Zigfrīda, Zigrīda, Zigrīds

Turpinās pieteikšanās LU Fonda mecenātu stipendijām, t.sk. arī Jelgavas novada pašvaldības stipendijai

02.09.2016

Latvijas augstskolu studenti var pieteikties Latvijas Universitātes (LU) Fonda mecenātu stipendijām līdz 30. septembrim. Šogad LU Fonda mecenātu stipendijas būs iespēja saņemt visos līmeņos studējošiem no LU un citām Latvijas augstskolām, savukārt 1. kursa bakalaura programmas studenti, kas vismaz vienu gadu ir bijuši deklarēti Jelgavas novadā, varēs pretendēt uz novada pašvaldības atbalstu visā studiju laikā.

Pieteikties stipendijām iespējams no š.g. 5. līdz  30. septembrim, aizpildot elektronisku pieteikuma anketu un pievienojot nepieciešamos dokumentus LU Fonda mājas lapā www.fonds.lv.

Pavisam LU Fonda mecenāti šogad nodrošinās iespēju saņemt atbalstu vairāk kā 100 studentiem. Vienas stipendijas apmērs ir no 700 līdz 5 000 eiro akadēmiskajā gadā. Kopā LU Fonds plāno izmaksāt stipendijās vairāk nekā 200 000 eiro, no kuriem 44 000 EUR sastādīs Kristapa Morberga stipendijas. LU dižmecenāta stipendijas šogad varēs saņemt 15 LU un 6 RTU studenti. Vienas stipendijas apmērs ir 2 200 EUR akadēmiskajā gadā.

Jau ceturto gadu stipendijas piešķirs Jelgavas novada pašvaldība. Pieteikties Jelgavas novada pašvaldības stipendijām varēs visi novadā deklarētie 12. klases abiturienti, kas pēc vidusskolas absolvēšanas turpina mācības. Šogad pašvaldība plāno piešķirt trīs stipendijas, vienas stipendijas apmērs ir 1500 EUR akadēmiskajā gadā. Vairāk informācijas par stipendiju: http://www.fonds.lv/stipendijas/novadu-stipendijas/jelgavas-novada-pasvaldibas-stipendija/

Informāciju par šogad pieejamām stipendijām ir iespējams atrast www.fonds.lv sadaļā Stipendijas.

Papildu informācija: Nataļja Kornišova | natalja.kornisova@fonds.lv | +371 2540075