Otrdiena, 25. Februāris, 2020
Alma, Annemarija

Godināti novada pedagogi par skolēnu sasniegumu veicināšanu mācību priekšmetu un interešu izglītības konkursos

26.09.2016

Turpinot skaistu tradīciju Skolotāju dienas gaidās, arī Jelgavas novada pašvaldība 27. septembrī pašvaldības lielajā zālē ar svinīgu pasākumu un pateicībām sveica novada izglītības iestāžu pedagogus, kuri veltījuši pūles un guvuši sasniegumus gan savas kvalifikācijas celšanā, gan ar saviem skolēniem pagājušajā mācību gadā sasnieguši augstus rezultātus mācību priekšmetu un interešu izglītības konkursos.

Pasākuma mērķis bija vēlreiz atgādināt un uzsvērt skolotāja profesijas nozīmi. Šobrīd Jelgavas novada izglītības iestādēs kopumā strādā 470 pedagogi, no tiem seši skolotāji ir absolventi, kuri veiksmīgi beiguši savas studijas augstākās izglītības programmās. Pasākumā tiks apbalvotas divas Vilces pamatskolas skolotājas, kuras ieguvušas pirmsskolas izglītības diplomus, divi Šķibes pamatskolas pedagogi, kuri ieguvuši maģistra grādus zinātnē un karjeras konsultanta kvalifikācijā, kā arī grādu pedagoģijā. Tāpat pateicība tiks izteikta arī Aizupes pamatskolas skolotājai par kvalifikācijas celšanu konsultatīvajā psiholoģijā, kā arī Elejas vidusskolas skolotājai par latviešu valodas un literatūras iegūto kvalifikāciju.

Ar Jelgavas novada pašvaldības pateicības rakstu par izciliem panākumiem skolēnu sasniegumu veicināšanā interešu izglītības konkursos apbalvoti arī astoņi novada darbinieki: Šķibes pamatskolas skolotāja Guna Lukstiņa, Svētes pamatskolas skolotāja Nelda Ķikute, Vircavas vidusskolas skolotāja Sarmīte Sustrupe, Līvbērzes vidusskolas skolotāja Mārīte Orbidāne, Vilces pamatskolas skolotāja Guna Čodare, Kalnciema vidusskolas skolotāja Dzintra Ķezbere, Folkloras kopas “Dzīpariņš”, “Zemgaļi” vadītāja Velta Leja un jauniešu bigbenda vadītājs Raitis Ašmanis.

Savukārt Izglītības pārvaldes atzinības rakstu par skolēnu sasniegumu veicināšanu mācību priekšmetu konkursos un skolēnu talantu attīstīšanu un sasniegumu veicināšanu interešu izglītības konkursos saņēma 46 novada skolotāji.