Otrdiena, 12. Decembris, 2017
Otīlija, Iveta

Apstiprina Jelgavas novada pašvaldības augstāko apbalvojumu saņēmējus

26.10.2016

Gatavojoties ikgadēji svinīgajam pasākumam par godu Valsts proklamēšanas gadadienai, Jelgavas novada dome apstiprinājusi tos astoņus cilvēkus, kas priekšsēdētāja pieņemšanā 16. novembrī saņems novada pašvaldības augstākos apbalvojumus – Goda diplomu un Atzinības rakstu par īpašiem sasniegumiem kādā jomā.

Divdesmit citu saņemto pieteikumu vidū Apbalvošanas komisija Goda diplomu  saņemšanai izvirzījusi Irmu Sērmūksli – Jelgavas novada Neklātienes vidusskolas direktori par nozīmīgu ieguldījumu izglītības sistēmas attīstībā Jelgavas novadā.

Goda diplomu saņems arī Uldis Caune – z/s “Ivulla” īpašnieks un Mārtiņš Arnītis – SIA “Fito-AL” vecākais padomnieks par nozīmīgu ieguldījumu uzņēmējdarbības attīstībā Jelgavas novadā.

Savukārt augstākajam apbalvojumam “Atzinības raksts” izvirzīti pieci cilvēki:

Leonīds Koindži –Ogli, bijušais Elejas pagasta pārvaldes vadītājs, par nozīmīgu ieguldījumu Elejas pagasta un Jelgavas novada attīstībā; Velta Vilciņa, Vilces pagasta Ziedkalnes bibliotēkas vadītāja, par nozīmīgu ieguldījumu kultūras attīstībā, tradīciju saglabāšanā un popularizēšanā, iedzīvotāju informacionālajā apkalpošanā; Oskars Karls, Kalnciema vidusskolas valsts aizsardzības mācības klases instruktors, par lielo ieguldījumu jauniešu patriotiskajā audzināšanā, jaunu instruktoru piesaistē, jaunsardzes kustības attīstībā Jelgavas novadā.

Tāpat ar Atzinības rakstu godināšanai izvirzīta Sarmīte Sustrupe, Vircavas pagasta amatierteātra vadītāja, par profesionālu ieguldījumu Vircavas pagasta kultūras dzīves uzturēšanā, popularizēšanā un pilnveidošanā un Aleksandrs Stepanovs, Kalnciema Kristus Karaļa Romas katoļu baznīcas prāvests, par nozīmīgu ieguldījumu Kalnciema iedzīvotāju, Sociālās aprūpes un rehabilitācijas centra klientu garīgajā aprūpē.

Jelgavas novada pašvaldība Goda diploma saņēmējiem kā cieņas apliecinājumu pasniedz apzeltītas sudraba vārpiņas piespraudi, savukārt Atzinības raksta saņēmējiem tiek pasniegta sudraba vārpiņas piespraude. Tā simbolizē apliecinājumu nozīmīgam ieguldījumam ar lauksaimniecības kā jomas prioritāti saistītā novada attīstībā.