Otrdiena, 25. Februāris, 2020
Alma, Annemarija

Pasniegtas Jelgavas novada pašvaldības stipendijas studentiem

10.11.2016

LU Fonda mecenāti un draugi otrdien pulcējās LU Lielajā aulā, lai sveiktu jaunos – 2016./2017. akadēmiskā gada stipendiātus. Kopā 19 LU Fonda stipendijas saņems 90 studenti, t.sk. arī 3 studenti no Jelgavas novada saņems Jelgavas novada pašvaldības stipendiju.

Jelgavas novada pašvaldības stipendijai līdz šā gada 30. septembrim varēja pieteikties 1. kursa bakalaura programmas studenti, kas vismaz vienu gadu ir bijuši deklarēti Jelgavas novadā, tādējādi pretendējot uz novada pašvaldības atbalstu visam studiju laikam.

Jau ceturto gadu stipendiju 1500 EUR apmērā (akadēmiskajā gadā) piešķir Jelgavas novada pašvaldība. Šogad stipendiju saņem:

• Rīgas Stradiņa universitātes students Romans Ivaškevičs;
  • Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas studente Lelde Jansone;
  • Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas studente Līva Jansone.

Svinīgajā stipendiju pasniegšanas pasākumā piedalījās Jelgavas novada pašvaldības priekšsēdētājs Ziedonis Caune, LU rektors profesors Indriķis Muižnieks, LU Fonda valdes priekšsēdētājs profesors emeritus Ivars Lācis un LU Fonda mecenāti Guntis Bērziņš, Māris Vainovskis (ZAB Eversheds Bitāns), Kaspars Garkainis (būvniecības kompānija Arčers), Agris Repšs (ZAB Sorainen), Andris Razāns (Latvijas Republikas Ārlietu ministrija).

Sumināti Jelgavas novada pašvaldības stipendijas saņēmēji

Foto: LU Fonda arhīvs