Pirmdiena, 23. Oktobris, 2017
Daina, Dainida, Dainis

Aicina cilvēkus ar invaliditāti izmēģināt spēkus sporta dienā "Sportosim kopā"

12.04.2017

Jelgavas novada pašvaldības sadarbības partneris - Invalīdu sporta un rehabilitācijas klubs  (ISRK) “Cerība”, aicina cilvēkus ar invaliditāti uz sportisku pasākumu “Sportosim kopā”, kas notiks  26. aprīlī plkst. 10.30 Jelgavā, Zemgales olimpiskajā centrā. Uz sportiskajām sacensībām aicināti pieteikties gan Jelgavas pilsētas, gan Jelgavas novada iedzīvotāji.

Pasākuma organizētāji sarūpējuši programmu, kurā pēc izvēles katrs varēs izmēģināt savus spēkus:

• Grūst pildbumbu (1 kg) tālumā;
  • Mest basketbola bumbu tālumā;
  • Noskriet 60 metrus;
  • No vietas lekt tālumā;
  • Ar ieskrējienu lekt tālumā;
  • Vadīt basketbola bumbu;
  • Iesist bumbu vārtos;
  • Ripināt un mest  bumbas mērķī;
  • Vēl citi dažādi individuāli  uzdevumi.

Katram dalībniekam būs izstrādāta individuāla kartiņa, kurā tiks ierakstīti izcīnītie punkti. Dalībniekiem sacensību dienā pašiem jāparūpējas par sporta tērpu un sporta apaviem. Pieteikties sporta dienai var līdz 23. aprīlim, rakstot uz e-pastu klavina.ruta@gmail.com, vai zvanot pa tālruni 28713002.